15 Haziran 2013 Cumartesi

Phyto Aşkı --- Yeni Ürünler

Merhaba ;

Phytokeratin şampuanını kullanarak başlamıştım phyto saç bakım ürünleri serüvenime.

Onarıcı şampuanı o kadar çok beğendim ki yedekledim.

Sonra elektriklenen ve ısıl işlemlere başvurmadığım takdirde düzene girmeyen , kabardıkça kabaran saçlarımı düşündüm. Yaz mevsiminde haliyle fön ve düzleştirme işlemlerinin kullanımı da minimuma inecek diyerek   banyodan sonra kendi halinde kurumaya bıraktığımda bile elektriklenmeden, yumuşacık duracak saç umuduyla " durulanmayan, elektriklenmeyi önleyici balsam " aldım


yeni phyto alışverişi :) 


İlerleyen zamanlarda ayrıntılı bir yazısını yazacağım fakat bu bitkisel içerikli elektriklenmeyi önleyici balsam'ın gerçekten etkisini gördüm.
Saçımı yıkadıktan sonra nemli iken birazcık uygulayıp geniş bir tarakla tarıyorum. Sonra da kendi halinde kurumaya bırakıyorum. Minimum, hatta sıfıra yakın elektriklenme var. Sıfır bile diyebilirim.

Farkettiğim bir özelliği ise ; sonrasında saçımı düzleştirirsem eskisine göre yarı yarıya kısa sürede düzleşiyor saçım, uğraşmıyorum fazladan. Bu özellikle çok çok iyi bir özellik.

Diğer özellikleri ayrıntılı yazıya kalsın :)

Elektriklenmeyi önleyici balsamı 45 liraya aldım.
Phytokeratin şampuan ise 34 lira.

İkisini de tavsiye ediyorum.
Bir araştırın mutlaka


2 yorum :

  1. Aynı sorun bende de var canım. Bugün düzleştirdiğim saçım ertesi güne kabarmayı başarıyor tekrardan. Bu tip ürünler arayışındayım ama balsam biraz tuzluymuş. Sonuca değiyorsa düşünülebilir yine de :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok iyi bir ürün :) özellikle yaz mevsiminde düzleştirici kullanmak zor iken :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.