30 Haziran 2013 Pazar

İndirim Haberleri --- Online Alışveriş Tutkunları İçin


Merhaba ;

Online alışveriş yapmadığım gün yok gibi bir şey.
Haliyle indirimlerden de daha çabuk haberim oluyor.
Çok fazla siteyi takip ettiğimden ne nerede ne zaman indirime girmiş , hangi sitede daha uygun bilebiliyorum.


Ara ara bu tarz yazılar yazıp , indirimlerden ve bakım ürünlerinin nerede daha uygun olduğundan  siz okuyucularımı da haberdar edeceğim.

Başlayalım mı ?

1.Dermomarket.com sitesinde pek çok markada indirim mevcut fakat benim ilgimi çeken dermalogica ve phyto indirimi oldu. Dermalogica ve phyto şu ana kadar gördüğüm en uygun fiyattan ,  %20 indirimle satıştalar. Siz de bu iki markanın ürünlerini kullanıyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız bir göz atabilirsiniz.

2. Lila kutu 'da hala devam eden çok güzel bir Aveseena indirimi var + kargo bedava. Özellikle china doll gece kremi ve aveseena puff be gone göz kremini tavsiye ederim. Hatta şu fiyattayken kesinlikle kaçırmayın :)
( Başka markalarda da kampanya varmış -- Burada  )

İNDİRİM HABERLERİ

3. cosmetica online satış sitesinde 10. yıla özel %70 ' e varan indirimler var. 50 lira üzeri kargo bedava ve indirim 10 Temmuz 'a kadar geçerli.

4.Hepsiburada 'da kozmetik ürünlerinde belirli markaların belirli ürünlerinde %30 'a varan indirim var. Yves Saint Laurent touche eclat 65 lira mesela :)

5.Dermobakim.com sitesinde physicians formula ürünleri %20 indirimli ve ek olarak 2 ürün alımında 3. ürün hediye ( bu üçüncü ürünü fiyatı 50-60 lira arasında değişen allık ve bronzerlar arasından seçiyorsunuz ) Başka sitelerde de bu şekilde 3. ürün bedava kampanyası var ama onlarda iki ürünün fiyat toplamının 80 lira olması zorunluluğu var ; bu sitede yok.6.Yves Rocher online satış sitesinde %50 ye varan indirim devam ediyor.

7.Anna Gaspi sitesinde belli ürünlerde %30 dan başlayan ve %66'ya kadar varan indirim var.

8. Missha Shop 'da çoğunluğu vücut bakım ürünlerinde olmak üzere indirimler mevcut.

9. Hepsikampanyada sitesinde GNC ürünlerinde her ayın ilk 7 günü %20 indirim var.


Şimdilik bu kadar. Sizin de eklemek istediğiniz indirimler var mı ?Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.