17 Haziran 2013 Pazartesi

Benri Aseton Parmex 'i Döver

Geçtiğimiz aylarda tanıştığım Benri aseton ; şu ana kadar kullandıklarım arasında açık ara en iyisi diyebilirim.

Önceden kullandığım Parmex 'i iyi sanırdım fakat Benri ondan da iyi çıktı.

Klasik Benri bile koyu renkli ojeleri hiç de fena temizlemiyor fakat bir de özellikle koyu renk ojeleri çıkartmak için satılan versiyonu var Benri 'nin.
Yoğun çilek kokusu olmasa daha güzel olurmuş fakat o kadar iyi temizliyor ki katlanılmayacak bir şey değil benim için bile.

Parmex 'i döver yazmışım ya başlıkta ; sebebi şu :
Tek disk pamuğa döktüğüm bir miktar Benri aseton ile 10 parmağımdaki ojeyi de iz bırakmadan kolaylıkla çıkartırken; parmex ile pamuğa biraz daha aseton dökmek zorunda kalıyorum.


Yani bundan sonra ben de Benri 'ciyim.Bu arada Benri bir Gratis markası ; sadece Gratis 'e özel üretiliyor ve sadece Gratis mağazalarında satılıyor.

Sevgiler

Ps : Benri 'nin makyaj temizleme pamuklarının da seveni çok :)5 yorum :

 1. Kesinlikle depoladığım ürünlerden ve koyu renkli ojeler için olanını alıyorum hep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de geçen gratis alışverişimde yedekledim :)

   Sil
 2. Aynen yaaa ben de Benri'yi keşfettikten sonra Parmex'i bıraktım resmen :) Ben koyu renk ojeler için olanı kullanıyorum. 3 tane bitirdim sanırım 4.deyim :D Şak diye çıkarıyor,hiç zorlamadan. Pamukları da ayrı güzel tabi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. koyu renkler için olanını aldım hafta sonu. O bundan da iyiymiş :) bir de kare makyaj temizleme pamuğunun hastası oldum <3

   Sil
 3. ben geçen kazara gene almışım parmexi on para etmez flormar da keza dandik ama ben diyim size arlis aseton hepsini döver ki :)) burdan arlisi tanıyabilirsiniz :)) http://www.morhastasi.blogspot.com/2013/06/aradigim-arlis-asetonlari-sonunda-buldum.html

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.