2 Mayıs 2013 Perşembe

The Body Shop Çay Ağacı Leke Giderici Gece LosyonuBir adet bitirene kadar, ki sadece gece yatmadan önce kullandığımdan olsa gerek bu süre 2 ayı geçti, aksatmadan kullandım.Açıklamasında sivilce lekelerinin( yeni oluşanlar) rengini açtığı yazıyordu. Ben de tam bu sebepten aldım.

Yoğun sivilcelerim yok, hatta hiç yok. Sadece ayda- 2-3 ayda bir özellikle sağ yanakta çeneye yakın çıkan ve geçen bir sivilcem var. Rüzgar gibi geliyor ve geçerken de izini bırakıyor tabir-i caizse.Kullanım sonucu beklentim ; iz bırakmaması, oluşsa da daha çabuk geçmesi yönünde idi.İhtiyaçlarımı pek de karşıladığını düşünmüyorum. 2-3 ay gibi bir sürede, herhangi bir ek müdahale olmaksızın zaten bu kadar açılırdı var olan iz. Zamanın etkisi üzerine çok da bir şey koymadı yani bu ürün.

Belki de 2-3 ay değil de 4-5 ay, 1 adet değil de 2 adet bitirmek lazım etkisini görebilmek için, bilemeyeceğim. Fakat kullandığım süre zarfında aman aman bir etkisini göremediğimi eklemeliyim.Ürün hafif sarı-yeşil rengi  krem kıvamında ve kullanım kolaylığı sağlayan pompalı ambalaja sahip.

30 ml ve normal satış fiyatı 30 lira.

Çay ağacı yağı içeriyor ve yine baskın ve keskin bir çay ağacı yağı kokusu var.Başta da yazdığım gibi bunu sadece geceleri yatmadan önce sorunlu bölge üzerine uyguladım.
Yüz dışında boyun bölgesine de kullanılabileceği yazmış fakat bu şekilde uygulamayı tercih etmedim.Tavsiye eder misin derseniz?

Mucize beklemeden kullanılabilir. Yeni sivilce lekelerini açıyor ama çok değil, birazcık.

Bunun dışında içindeki çay ağacı yağı ile mevcut sivilcenin kendi haline bırakılmasına kıyasla daha çabuk kuruduğunu gözlemledim.Her ne kadar sivilce lekesinin rengini açma özelliği olduğu yazsa da, çok büyük performans beklemeden kullanılabilir. İzi tamamen kaybetmez belki ama hafif pudra veya fondötenle 2-3 ayda görünmeyecek hale getirebilir.


Sevgiler

8 yorum :

 1. Düzenli kullanmama rağmen bu üründen ben de beklediğim performansı bulamadım. Zamana bırakınca da o kadar geçerdi senin de söylediğin gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok etkisini göremedim leke giderme açısından; ama var olan sivilceyi daha çabuk kuruttuğunu söyleyebilirim :)

   Sil
 2. Ben de almıştım duruyordu ama sen söyleyince daha emin oldum. Çay ağacı temizleme jeli çok başarılı ama bu tip yan ürünleri maalesef beklentiyi karşılamıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. leke geçirmeye pek etkisi yok, evet :/

   Sil
 3. katılıyorum bende kullandım hiçbir etkisi yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sadece sivilceleri çabuk kurutuyor :)

   Sil
 4. ben de aynı şekilde hiçbir faydasını görmedim diyebilirim..

  YanıtlaSil
 5. gecmek bilmeyen cene alti sivilcelerim dahil yanagimdaki lekeleri bile gecirdi. fondoten surmeden disari cikabiliyorum artik. bu urunu yikama jeliyle birlikte kullandim yatmadan. harikalar.

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.