12 Mayıs 2013 Pazar

sorular sorular vol17
1.
Biobonus kartı nerede?

Biobonus kartı Bioderma ürünlerinin arkasındaki puanları keserek yapıştıracağınız bir kart. Yapıştırılacak yerler belli ( kare şeklinde bölmeler halinde) ve 10 puana tamamladığınızda Bioderma satan bir eczaneye gidip seçtiğiniz 2 puanlık bir ürünü para ödemeden alabiliyorsunuz.( Bu arada hediye ürününüzün puanını da kesip aynı karta yapıştırıyor eczacı)

Boş kartınızı Bioderma satışı yapan herhangi bir eczaneden isteyebilirsiniz.Zaten Ürün alışverişinizde , istemeseniz de veriyorlar genelde.
Bunun dışında, alışverişinizi online yapıyorsanız, siparişinize not olarak Biobonus kart yollamalarını yazarsanız yollarlar.

2.
Saç bakımı için sürülen yağ

Aralarında benim de kullandığım pek çok markanın yine çok başarılı ürünleri mevcut.. Ayrıntılı olarak okumak istersen buraya bakabilirsin


3. 
En iyi bb krem markası?

Bu sorunun cevabı nereden baktığına bağlı aslında. Cilt tipi başta olmakta üzere pek çok faktör etkiliyor bu sorunun cevabını. Haliyle herkesin en iyisi farklı.

Bir de soruyu şöyle ayırabiliriz : Ulaşılabilir bb kremler arasında en iyisi mi? Kullandıklarım arasında en iyisi mi? Tüm bb kremler arasında en iyisi mi?

Bana göre ; 
Ulaşılabilir bb kremler arasında en iyisi Maybelline
Kullandığım bb kremler arasında en iyisi : Böyle bir tercih yapmak zor sanırım ama bisous bb kremi pek sevmiştim. Gerçi kanebo'yu da sevdim, etude house'u da. (Sanırım tercih yapamıyorum)
Tüm bb kremler arasında en iyisi deyince yine net bir tercih yapamasam da Kore markaları açık ara önde derim :) Bir Etude House, bisous, kanebo kullanın , farkı anlayacaksınız :)


Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.