23 Mayıs 2013 Perşembe

PUREDERM Snail Yeniden Canlandırıcı Çok Aşamalı Bakım Maskesi

Yine bir yüz maskesi.

Bu iki aşamalı ama.Öncelikle serum kısmı yüze ince bir tabaka halinde sürülüyor. Sonrasında tam olarak kağıt gibi olan maske( kağıt hamurundanmış) yüze yerleştiriliyor ve 15-20 dakika bekleniyor.
Karıncalanmaya veya hafifçe kaşınmaya neden olabileceği yazıyor üzerinde fakat ben bu tarz hassasiyetler yaşamadım.

(Bu arada purederm 3d maskeyi kesinlikle yaralı, sivilceli veya tahriş olmuş cilde uygulamıyoruz.)Kağıt maske, diğer türlere kıyasla daha iyi oturdu yüzüme. Artı olarak bunu söyleyebilirim.

Açıkçası bunun dışında çok bir artısını göremedim. Sadece hafif bir aydınlık.
Zaten nasıl 2 liraya satılabiliyor diye düşünürken ; ebay'de bu markanın maskelerinin 30-40 adedinin toplamda 3-4 dolara satıldığını görünce anladım.Purederm 3d maskeyi , beklentilerini yüksek tutmayanlara, " hafif aydınlık ve geçici de olsa canlı görüntü olsun kafi"  diyenlere tavsiye ederim.

Hem çok çok ucuza da mucizeyi satmazlardı sanırım değil mi?

Sevgiler

Ps: Purederm Kore üretimi bir marka ve Gratis'lerde satışta.
7 yorum :

 1. Bende kullandım bu maskeyi 2 defa. Yüzüme yoğun nem uygulanmış gibi oldu. 1-2 Gün cildimin dahada nemli,yumuşak olmasına sebep oldu. Evet birazda canlandırdı ama 2 gün sonra bu etkiler kayboldu. Aslında maskelerin geneli böyle. Bende Lancomun White Clay gibi bi maskesi var. Uyguladıktan sonra gözenek görünümünde azalma oluyor 2 gün sonra cilt eski haline geri dönüyor. Pahalı ucuz farkettmez hepsi geçici etkili bence sadece o an için güzel bir bakım olmuş oluyor cilde. Ha 2 günde bir maske uygularsak (ne cins olursa olsun) ozaman etkileri uzun sürer. Normalde ben ayda 1 uyguladığım için etkileri hiç anlaşılmıyor...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında haftada bir kullansan çok daha iyi olur :)

   Sil
 2. Ben çok sevdim evde 10 stoğum var ama abdde olduğum için kavuşamıyorum ühü ühü

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :/ kötü olmuş. Aslında ebay'den çok daha ucuza sipariş verebilirsin :)

   Sil
 3. Ben sırf içindeki arbutin içeriğinden dolayı almıştım çünkü arbutin cilt rengini açıyor ve cilde pürüzsüzlük veriyor. Yalnız benim cildimi çok yakmıştı :(

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.