18 Mayıs 2013 Cumartesi

Cettua 1 dakikada spa etkisi sağlayan maske

Bir cettua ürünü daha.

"1 minute spa mask"

Derin temizleme yapıyor sadece 1 dakika içerisinde.Nasıl kullanılıyor? 

Öncelikle yüzümüzün ıslak olması lazım( nemli vs değil, bildiğiniz yeni yıkanmış ama kurulanmamış bir yüz gibi olacak. Bu uygulayacağımız ürünün aktive olması için şart)
Sonra fotoğraflarda da göreceğiniz minik kapsül görünümlü ambalajı açıp( kenara çekince kolayca yırtılıyor), içerisindeki ürünü yüzümüze sürüyoruz göz çevresinden kaçınarak.Sürer sürmez ilk hissedilen bir ufo ısıtıcıya 30 cm uzakta oturuyormuş gibi ısınan yüz gerçeği. Hafifçe masaj yaparak maskeyi 1 dakika kadar yüzümüzde tutup sonra da duruluyoruz.

Uygulama aşaması bu kadar.

cettua spa maskesi yorumlari gratis
cettua cleansing mask - 1 minute spa


Sonuçlar ise şöyle

Cilt gerçekten kirlerden arınıyor diyebilirim çünkü sonrasında yüzümü denemek için tonikle sildiğimde pamuk tertemizdi.

Beyaz noktaları gidermiyor. Ama yüzeye çıkarıyor( garip ama öyle). Bu sebepten de sonrasında temizlenmesi  çok çok kolay.Cilde matlık vermiyor. Ya da yağlı bir cildiniz varsa daha geç yağlanmasını sağlamıyor, sadece temizliyor. Bir de yukarda yazdığım gibi beyaz veya siyah nokta, her neyse, bu işlem sonrasında daha kolay ve zorlanmadan temizlenebiliyor.Ürünün yapışkan/uhu benzeri bir yapısı var. Uygulaması da buna bağlı olarak biraz zor çünkü bir kısmı sürerken elinize yapışıp kalıyor; ama bir kere uyguladıktan sonra sonuçları hiç de fena değil.Bu arada deterjan benzeri bir kokuya sahip ama yüze uygulandıktan sonra pek farkedilmiyor ve her şey de 1 dakika içerisinde olup bitiyor zaten.Bir paket içerisinde toplam 6 tek kullanımlık ürün var. Fiyatının ise tam hatırlamamakla birlikte en fazla 8 lira olması lazım.

Haftada 1 kez kullanıldığı düşünülürse fena değil.


Sevgiler

4 yorum :

 1. Merhaba bu markanın burun temizleme bandını kullanmıştım. Maalesef beğenmediğim dediğim bir anda duştan sonra denedim ki gözeneklerin açılmasıyla daha etkili olduğunu anladım. Diyeceğim o ki bir de duştan sonra dene daha da işe yarıyor;) bloguma beklerim sevgiler :)
  oreosevenkiz.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de banyodan sonra kullanıyorum zaten bu tip ürünleri. Burun bandı da aynı şekilde daha etkili oluyor :)

   Sil
 2. Gratis'te saatlerce dolaştığım halde bunu hiç görmemişim, teşekkürler, deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de 2-3 ay önce keşfettim :) Fena sayılmaz :)

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.