1 Mayıs 2013 Çarşamba

Bronz ten İsteyen? Bioderma Photoderm Autobronzant

Merhaba;

Biliyorum , yazla kısıtlı kalmayıp 4 mevsim Eda Taşpınar sıtayla bronz dolaşmak isteyenler olduğu gibi "beyazlığını korumak" güneşten mümkün olduğunca kaçmak, İngiliz lady'leri gibi süt beyaz dolanmak( pardon bunun için fazla dolanmamak lazımdı) isteyenler de var.Ben her iki gruba da dahil değilim. Bir kere süt beyazı bırakın, beyaz değilim.

Kışın bile, gittiği yerlerde " solaryuma mı girdiniz, keşke ben de.. " vs şeklinde devam eden sözleri duyan doğuştan buğdaydan/esmere dönük cilt tonuna sahip, güneşi azıcık görünce üzerine 2-3 ton ekleyen bir insan evladıyım.

Ve bu sebepten ;son kendimi bilmemden itibaren başlayan ve geçtiğimiz son 2-3 seneye kadar devam eden süreçte sistematik olarak kaçtım güneşten. Güneşin kendini en çok gösterdiği zamanlar dışarı çıkmamak ve aksatmadan spf50 koruma sağlayan güneş kremleri kullanmak gibi aktiviteler hayatımın rutine binmiş parçalarıydı.
Sonra şunu farkettim, benim istediğim bronzlaşmamak değil, güneşle gerekenin dışında fazla içli dışlı olmamak.

Geçtiğimiz yazlarda şurada okuyacağınız ürünün tan glow rengiyle , istediğim gibi hafif bronz ama sağlıklı görünümü yakalamıştım. Bu yaz için ona bir kardeş geldi.

Bioderma  photoderm autobronzant

Aşamalı bronzluk sağlıyor
Hassas ciltlere uygun.
Bir de tüm benzer özellikli ürünlerde olan o yapış yapış ve rahatsız edici his yok bunda.
Hafifçe kolunuzda minik bir bölgeye sıkın ve dokunun.
Hemen kuruyor.
Sadece vücutta değil, gözle temastan kaçınma şartıyla yüzde de kullanılabiliyor.Yalnız dikkatlice uygulamak lazım çünkü şeffaf olduğundan uygulama yapılmayan yerler kalabilir, gözden kaçabilir.

Yaz gelsin , tatile gitmeden gönlümce kullanayım diye bekliyorum


Siz bu tür ürünler kullanıyor musunuz/kullandınız mı?
Bu tarz ürünlerden beklentileriniz neler?


Ps: 50 ile 60 lira arasında değişen fiyatlarla online dermokozmetik siteleri ve eczanelerde satışta bu arada

* Basın ürünüdür
1 yorum :

  1. ben bu ürünü geçen sene bir hevesle aldım ama maalesef şeffaf olması nedeniyle nereye sürdüm anlamadım alacalı bulacalı oldu resmen :( Zaten bu brnzlaştırıcıları kullanmada çok başarısızım o nedenle favorim yıkayınca çıkan sprey tarzındaki ürünler.

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.