8 Nisan 2013 Pazartesi

Lancome Hypnose Doll Eyes Maskara

Bu lancome maskarayı alırken beni cezbeden " oyuncak bebeklerinki gibi"  kirpiklere ( doll eyelashes ) sahip olacağımı düşündürten ismiydi.

" Doll Eyes Mascara "

lancome products review eyelashes mascara
lancome hypnose doll eyes mascaraKonik ; uçlara doğru incelen bir fırçası var hypnose doll eyes 'ın
Ve gül kokusu...

Yapısı ne çok sıvı, ne çok katı.Aslında beklentim hem yoğun hacim vermesi hem de uzatması yönündeydi. Uzatma açısından "muhteşem, hayatımın rimeli" diyemem hypnose doll eyes için ; ama yine de fena sayılmaz fotoğraflarda da göreceğiniz üzere.

Hacim vermesini ise, üçüncü katta bile öyle aman aman topaklanmaması ile yeterli buldum.Yani " oyuncak bebek gibi kirpikleri" hacim açısından kesinlikle karşılıyor doll eyes.

hypnose doll eyes review lancome
rimeli yoğun uygulamadım. Hacim, bilhassa uçlara uygulandığında daha belirgin oluyor fakat ben öyle uygulamayı sevmiyorum. Tercih meselesi :)

Akma , bulaşma veya gün içerisinde dökülme yapmaması ve kolayca temizlenmesi artıları.
Bir de şu var : İlk zamanlar isteklerimi karşılıyor mu konusunda tereddütlerim vardı fakat 1 haftalık kullanım sonrasında daha bir sevmeye başladım lancome hypnose doll eyes 'ı .( Size de öyle olur mu? Rimeli ikinci kullanımda daha çok beğenmek gibi?)

Yaklaşık 2 aydır kullandığım bu rimel bitince hypnose serisinin diğer rimelleriyle devam edebilirim.Bu arada satış fiyatı 60 lira hypnose doll eyes rimelin. Fakat yılbaşı zamanında bi-facil ve deluxe boy göz kaleminden oluşan set ile yaklaşık aynı fiyata satılıyordu.Sevgiler

Ps: Normal yoğunlukta ve yine normal uzunlukta kirpiklere sahibim. Bir rimelden beklentim ise biraz daha hacim ama daha çok da uzunluk :)

rimmel lash accelerator maskara yazıma da bakabilirsiniz.
hızlı kaş ve kirpik uzatma yöntemleri yazıma da bakabilirsiniz.

4 yorum :

 1. lancome bir rimel için fiyatı uygunmuş.. deneyebilirim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lancome rimelleri genel olarak bu fiyatta. Aslında ben yılbaşında çok uygun fiyata aldım. Normalde 60-70 lira arasında değişiyor :)

   Sil
 2. Ben bunu almaya gittim kaşık fırçalısını alıp çıktım. Sanki daha çok işe yarayacak gibiydi. Onada bir bak derim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lancome hypnose, ysl shocking sırada ;)

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.