19 Nisan 2013 Cuma

Laction onarıcı saç maskesi+ serum
Kuru saçlarıma iyi gelen maskelerden biri daha.

Tek kullanımlık fakat hem maske hem de serumu var farklı bölmelerde.

Kullanımı üzerinde yazdığı gibi sürüp 5 dk beklemekten ibaret, çok kolay.Maske kısmı uygulayıp yıkadıktan sonra çabuk dolaşan saçımı taramak pek de zor olmuyor. Açmak için ekstradan krem kullanmama gerek de kalmadı.

Serum kısmını ise havluyla saçımın nemini aldıktan sonra uyguladım ve izlenimim tüm diğer serumlarda olduğu gibi saça parlaklık verdiği yönünde. Saçı yumuşatmaya veya kolay taranmasına bir etkisini göremedim fakat verdiği parlaklık bile yeterli.Bir de şu var, serumdan tam verim alınabilmesi için, uygulamadan sonra kurutma makinesi ile kurutulması tavsiye ediliyor.Ben kurutma makinesi kullanmadan, saçımı kendi halinde kurumaya bıraktım. Bu yönden pek tavsiyelere uyduğum söylenemez:)Saç ürünlerinde hafif kokuları severim fakat bu maske ve serum birlikte tek kullanımlık saç bakım ürününden pek bir koku alamadım.Yani koku hassasiyeti olanların denememesi için bir neden yok.

Maskenin fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 4 lira.

Gratis'lerde satılıyor.

Muhteşem diyemesem de üzerinde yazanları yerine getiren ve tek kullanımlık bir maske için hiç de fena etkileri olmayan bir ürün.

ve içindekiler:)

Bu maskeyi

Benim gibi değişik ürünler denemeyi sevenlere
Tatilde veya kısa seyahatlerinde kocaman kavanozlarda saç maskelerini yanında taşımak istemeyenlere gözüm kapalı öneririm.
Son derece pratik bir kullanımı var.
Ve etkileri de yabana atılacak türden değil.

Onarıcı olduğu yazıyor fakat saça bakım yaptığını söyleyip de iki dolaşığımı açmaktan aciz maskeleri gördükten sonra sırf bu kolay taranma özelliği için bile alırım.


Sevgiler


2 yorum :

  1. Süper oldu bu! Tatilde koca tüp saç maskesini yanıma almaya çok üşeniyordum; Gratis'ten 3 tane alsam yeter sanırım :) Teşekkürler!

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.