21 Nisan 2013 Pazar

Aqua Therapy Çamur Maskesi

Şuradaki Aqua Therapy ürünleri yazımda bahsettiğim ürünlerden biri olan çamur maskesini ( onlar advanced mud mask diyor) bir süre kullandım. Toplam 2 tüp ile , haftada bir uyguladığım maskeyi, 6 kez kullanabildim.Aşağıda okuyacaklarınız 1 buçuk aylık kullanım sonrası izlenimlerimdir
Kolayca sürülüyor.

Uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekleme süresi var. Beşinci dakikadan itibaren de cildinizin gerilmeye başladığını hissediyorsunuz zaten.

Yani Bioderma Sebium Maske gibi cildi aşırı germeme özelliği yok. Geriyor gayet de. Ama aqua therapy çamur maskesi ılık suyla kolayca temizleniyor ve cildi de kurutmuyor.Tüm cilt tipleri için uygun deniyor fakat kuru ciltler maske sonrasında ciltlerini nemlendirmeye ihtiyaç duyacaklardır muhakkak. Benim yağlı cildim ise her seanstan  sonra halinden mutlu mesut.


Uygulama sonrası göreceğiniz şey canlı ve temiz bir cilt. Siyah nokta diye bir şey yok bu aralar cildimde( ilk kullanmaya başladığım zaman çok azdı ama yine de vardı) ama beyaz nokta da denilen o gözeneklerde yağ birikmesini silip atamıyor. Sadece, nasıl yapıyor bilmiyorum ama, maske uygulandıktan sonra beyaz noktalar çok daha kolay temizleniyor.Kil maskelerin seven biri olarak, online satışa geçtiklerinde ( tabii ki fiyatı da yurt dışı fiyatlarına yakın olursa) almayı düşünüyorum aqua therapy çamur maskesini.Orijinal boyu 100ml bu arada. 40ml sebium maskeyi bir buçuk- iki ay kullandığım  düşünülürse bunu 4 ay rahat kullanırım sanırım.

Sevgiler

*Basın ürünüdür

2 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. Şu an Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Daha önceki yazımda internet sitesi hazırlayıp Türkiye'de satış yapacaklarını yazmıştım fakat henüz başlamadı site satışa sanırım.

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.