20 Mart 2013 Çarşamba

Yaşlanan Cildin Yeni Çözümü Bu Serumda: Yeni MultiVitamin Power Serum


Dermalogica, yeni nesil mikrokapsülasyon teknolojisini patentli içerikleri ile Age Smart® serisinin en yeni ürünü MultiVitamin Power Serum’da birleştirdi.


Yeni MultiVitamin Power Serum, Dermalogica’nın yeni nesil lipozom sistemi, mikrokapsülasyon teknolojisinin sonucu. Cilt yaşlanmasına neden olan etkenleri hedefleyen ve engelleyen en yeni Age Smart® ürünü. Tek bir temel içeriğin cilde uygulanması ile alınan sonuçlar yerine, MultiVitamin Power Serum, içerdiği çoklu-vitaminler ile cilt dokusunu yeniliyor ve cildi güçlendiriyor. Vitaminleri cildin en çok ihtiyaç duyulan noktalarına taşıyor.Yeni MultiVitamin Power Serum’da kullanılan yeni nesil lipozom teknolojisi, vitaminlerin dayanıklılığını, dozunu ve cilt tarafından emilimini arttırmaya ve ürünün etki derecesini güçlendirerek, kırışıklıkları ve sarkmaları azaltmaya, cildi canlandırmaya ve cilt yaşlanmasını tetikleyen faktörleri engellemeye yardımcı oluyor.


Yeni MultiVitamin Power Serum’un içeriğindeki Dermalogica’ya özel patentli Retinol türevi, cildin yenilenmesini ve hücre devir hızını arttırmaya ve yeni kollajen biyosentezini uyararak yaşlanma belirtilerini geri döndürmeye yardımcı oluyor. Bu yeni patentli molekül Retin A gibi ciltte iritasyon yaratmıyor ve güneşin ciltte yarattığı hasarları azaltıyor. Vitamin E antioksidan özelliği ile cildin lipit tabakasını güçlendirmeye yardımcı oluyor. Vitamin C, kollajen sentezini uyarıp çizgi ve kırışıklıkları minimuma indiriyor, hiperpigmentasyonu baskılıyor. Ürün içeriğindeki Dermalogica’ya özel peptit ise cilt yenilenmesini destekliyor.MultiVitamin Power Serum’un, temizlenmiş yüz ve boyna sabah ve akşam tonikten sonra ve nemlendiricinin hemen öncesinde uygulanması öneriliyor. Ürün zamansız yaşlanmanın en yoğun görüldüğü göz çevresinde de kullanılıyor. Sağlıklı bir cilt için Dermalogica, gündüz bakımının güneş filtreli bir ürün ile bitirilmesini tavsiye ediyor.

Tavsiye edilen (KDV dahil) Perakende Satış Fiyatı: 299 TL, 22 ml*Basın Bültenidir

DERMALOGICA

1986 yılında Amerika’da kurulan Dermalogica, The International Dermal Institute eğitimlerinin ardından Jane Wurwand tarafından, cilt bakım terapistlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir cilt bakım sistemi olarak için geliştirildi.

Cilt bakımı ve güzelliği estetik olarak değil sağlık olarak ele alan, bu konuya bilimsel olarak yaklaşan bir marka olan Dermalogica’da, cilt bakımının diş bakımı gibi sağlık için çok önemli olduğu, cildin de diğer organlar gibi düzenli bakımının ve kontrollerinin yapılmasının gerektiği düşünülüyor. Dermalogica’da cildin bireyselliği ve değişkenliği göz önünde bulunduruluyor. Bu nedenle herkes için farklı, bireysel programlar sunuluyor.

Dermalogica’da hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmiyor,S.D alkol, suni renklendirici, sentetik koku, mineral yağ ve hayvansal maddeler içermiyor.


ANTİS KOZMETİK

1991 yılında kurulan ve ilk olarak ABD’nin önde gelen saç bakım markası Hayashi’nin ithalatını yapmaya başlayan Antis Kozmetik, 1994 yılında Dermalogica’yı Türkiye pazarına sundu. Son olarak 2012 yılında ABD’nin özel cilt sorunlarını çözmeye yönelik etkili markası TriDerma’yı Türkiye’ye getiren Antis Kozmetik, Türkiye genelinde 40 ilde 800’e varan bayilik ağıyla hizmet veriyor.


1 yorum :

  1. tavsiyeleriniz gerçekten harika ve güven verici. bu ürünü araştırdığımda kullanım yaşıyla ilgili bir bilgi bulamamadım herhangi bir yaş aralığı var mıdır.29 yaşındayım ve kırışıklıklarım var.Annem 50 yaşında ve göz çevresi çok kırışık ben de bunun önüne geçmek istiyorum. Bu ürünü kullanabilir miyim.

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.