1 Mart 2013 Cuma

Oriflame MORE by Demi ile renkli hayaller gerçek olacak!'More by Demi' Koleksiyonu’nun yeni makyaj ürünleri, sizi, Hollywood yıldızı Demi Moore eşliğinde hayal gibi bir dünyaya götürecek. Koleksiyona yeni eklenen makyaj paleti, ruj ve tırnak cilasının zengin renkleriyle göz alıcı bir makyaja sahip olacaksınız.

More by Demi Ruj
Oriflame'nin ilk tıkla-kapat özellikli ruju olarak öne çıkan lüks More by Demi Ruj, özenle seçilmiş nemlendiriciler ve yoğun renk pigmentleriyle zenginleştirilmiş. Dudaklara yumuşaklık veren ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran ruj, dudaklarınızın çarpıcı görünümünü ortaya koyacak. 
Fiyatı: 18.90 TL

More by Demi Tırnak Cilası
Cesur ve zengin renklere sahip olmak isteyenler için hazırlanan tırnak cilası, yüksek parlaklıkta, solmaya karşı dayanıklı birbirinden güzel 6 iddialı renge sahip. 
Fiyatı: 14.90 TL

More By Demi Makyaj Paleti:
Hollywood'un ışıltısını özel üretim şık makyaj paletine taşıyan Oriflame, dilediğiniz her yerde masalsı bir güzelliğe sahip olmanız için ihtiyacınız olan her şey birarada sunuyor. Muhteşem renklerin biraraya gelmesiyle oluşan altın rengi şık metal kaplamalı More by Demi Makyaj Paleti, 4 adet far, 2 yüksek parlaklıkta dudak parlatıcısı, 1 kapatıcı, 1 allık ve uygulama için 3 özel fırça içeriyor. 
Fiyatı: 49.90 TL


Oriflame ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.
Oriflame ozonla dost aerosol kullanır

* Basın Bültenidir.
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.