14 Mart 2013 Perşembe

LUSH Buffy BodyButter ** Özellikleri ve Kullanımı Hakkında

Daha önceden Aqua Mirabilis yazımı okuyanlar Lush'ın bu vücut yağlarının benim için nasıl bir dönüm noktası olduğunu biliyorlardır. ( Abarttığımı düşünmeyin, gerçekten öyle)

Banyodan sonra losyon sürme faslıyla vakit kaybetmemek ; hem scrub hem de vücut nemlendiricisi görevi gören bu ürünle bir taşla iki kuş vurmak benim gibi pek çok kişinin de hoşuna gidecektir eminim.
Yapı olarak daha önce bahsettiğim bodybutter'a benziyor lush buffy
Görünüşü kalıp sabun gibi, fakat dışından görüyorsunuz minik tanecikleri.
Ve işte bu tanecikler bacağınıza sürdüğünüzde peeling görevi görecek, ölü deriyi atacak ve hatta yaptığınız masajla kan dolaşımını hızlandıracak.

Sonra yıkadığınızda geriye süper nemli, ertesi gün bile bu nemini kaybetmeyen bacaklara sahip olacaksınız ki benim gibi nemlendirici uygulamazsa hışır hışır bir bacak gerçeğiyle karşı karşıya kalanlardan iseniz bu durumun çok hoşunuza gideceğini garanti ederim.Diğerinde olduğu gibi lush buffy 'nin deeksisi çok çabuk bitmesi.

Tekrar yazayım
En mantıklısı parçalara ayırıp herhangi bir kapta muhafaza ederek kullanmak. Diğer türlü ,suyun altında kullanmasanız bile çabucak eriyip gidiyor maalesef.
( Dayanamayıp kalıp halinde kullanırsanız, sadece 2 kullanımda yarısı eriyip bitmiş bir bodybutter gerçeğiyle karşılaşırsınız)


Lush'ın sitesindeki açıklamasında lush buffy 'nin içeriğindeki limon yağı ile sıkıştırıcı etkisi de olduğu yazıyor( Bilhassa kalça bölgesi için)

Ama scrub ve nemlendirme işlevi bile benim bu tür bodybutter'ları almam için yeterli

Buffy 90 gr ve 24 lira

Lush mağazalarından ya da benim gibi online alışveriş sitesinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Sevgiler

1 yorum :

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.