29 Mart 2013 Cuma

Kinerase kinetin göz bakım kremi
Kinerase  göz bakım kremini bir ay süre ile kullandım. Yüksek oranda kinetin içeren , adında da yazdığı gibi "intensive" krem anti-aging özelliğe sahip.
Bu yüksek oran ne diye soranlar olabilir : %0.125 oranında N6 Furfuryladenine içeriyor.Ciltte yaş alma sonucu ortaya çıkan çizgileri azaltmada oldukça etkili olduğu ve sadece 24 haftada ( 6 ay oldukça uzun bir zaman!) ciltte tutulan nemi %25 oranında arttırdığı yazıyor.
Ve diyorlar ki; bu krem renk tonunu düzenler ve göz çevresindeki renk bozukluklarını giderir.Toplamda 6 ml'lik 2 tester'ı bir ayda bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Bu kremin nemlendirme etkisi çok iyi. Fakat çabuk emilmesi konusunda şüphelerim var; o kadar yoğun ve katı yapılı ki yedirmekte zorlanıyorum ve standart göz kremlerinden daha fazla zaman harcıyorum uygularken.

"6 ay kullanın, mucizeyi görün" demişler Türkçesi ama sadece bir ay kullandığım için haliyle hiçbirini gözlemleyemedim. Sadece yoğun bir nemlendirme ve uzayan bir göz kremi uygulama seansı.Tam boyu çoğu göz kremi gibi 15 ml olan bu krem kokusuzum, gözenekleri tıkamıyorum ve hassas göz çevresi için güvenle kullanılabileceğin bir ürünüm diyor. Çeşitli internet sitelerinde ve eczanelerde 170 ile 140 lira arasında değişen fiyatlarda satılıyor.

Mesela şurada 140 lira. Havale ile de 2-3 lira daha ucuz.Kinetin, kolajen, c vitamini, aloe vera ve pantenol içeren bu kreme ; göz çevresindeki kuruluktan, kırışıklıktan ve  varsa güneşten kaynaklı lekelerden şikayetli kişiler bir şans verebilir.

Önce bir tester mesela? :)

Sevgiler

2 yorum :

  1. evet kesinlikle önce bir tester ne ürünler çöpe gitti öyle vaadinin yarısını bile yerine getiremediği için..

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.