13 Şubat 2013 Çarşamba

YVES SAINT LAURENT MANIFESTO EDP : FEMİNENLİĞİN YENİ YORUMU
Özgür, aşırılıkları seven, tutkulu ve sıradışı Yves Saint Laurent kadını, tutkunun ve ihtirasın kapılarını aralamaya 70’li yıllarda Opium’la başladı. 80’li yıllarda Paris’le ve 2009’da Parisienne ile geçtiği her yerde aşkın ve romantizmin sihrinden izler bıraktı.
Ve şimdi... Yves Saint Laurent kadını tüm rutinlerden uzaklaşarak cesur duruşunu, aşırılıklarını, sahip olduğu gücü kutluyor.

Herkesi kendine hayran bırakıyor.O Manifesto’suyla feminenliği yeniden yorumluyor.

Manifesto Kadını
Kıvrımlı vücut hatlarına sahip, ihtişamlı ve görkemli bir kadın. Üzerine giydiği elbisesinin ihtişamlı mor kemeri bütün dikkatleri üzerine topluyor. Altın gibi değerli ve dikkat çekici.
Asla vazgeçmeyen, ışıl ışıl, spontan, özgür ruhlu, parıldayan, göz kamaştırıcı, çarpıcı, sezgiye, cesarete ve arzuya inanıyor.
Kadınlar onu taktir ediyor. Erkekler ona hayran kalıyor. Çünkü o;
Hayır demekten korkmayan, evet demeye aşık bir kadın. Bu, o’nun Manifestosu.


Baş Döndürücü Esans
Vücut bulduğu kadında pürüzsüz bir silüetin, güçlü bir kişiliğin ve yasemin çiçeğinin vurguladığı cömert ruhun resmedilişi...
Vadilerin yeşiline bürünmüş transparan zambak notaları, Manifesto’nun ince dokusuna bahar mutluluğunu taşıyor. Frenk üzümünden ışıltılı bir salkım, Manifesto’yu keskin, feminenliği vurgulayan bir edayla sarıp sarmalarken, odunsu akorlar sedir ve sandal ağacının esansları arasında bu feminenliği ikinci bir ten gibi hapsederek Manifesto Kadınını vanilya ve tonka fasulyesinin olgun ve dişi notalarıyla giydiriyor.


Şişe Tasarımı
Manifesto’nun sade ve zarif şişe tasarımı, sıradanlıklara başkaldıran, feminen Yves Saint Laurent kadınını simgeliyor. Şişenin ortasında yer alan ve ametist taşından ilham alınarak tasarlanmış mor kemer,  yansıttığı her bir ışıkla Yves Saint Laurent kadınının şaşırtıcı ve sıradışı yönlerinden birini ortaya koyuyor. Pürüzsüz silüetini taçlandırdığı, sıradanlığa başkaldıran Manifesto’sunu açıkladığı bu kokunun kapak tasarımı, Yves Saint Laurent kadınının iç dünyasındaki hesaplaşmalardan kurtulup kendi ruhundaki zirveye ulaşmasını simgeler nitelikte.Bir altın gibi kusursuz, görkemli ve değerli.


Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı
EDP 50ml:225TL
EDP 90ml:310TL

*Basın Bültenidir

2 yorum :

  1. inanılmaz derecede güzel bir koku..tek kelime ile müthiş! kalcılığı ve farklılğı ile sizi baştan aşağıya cezbedecek sexy ve feminen br kokku..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. dior addict almaya kararlıydım ama bunu da denemeye karar verdim ben de :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.