6 Şubat 2013 Çarşamba

Down Under Naturals Onarıcı Saç Bakım Maskesi

down under naturals saç maskesiŞimdiye kadar kullandığım saç maskeleri arasında en katı ve koyu kıvama sahip olanı diyebilirim.Çok fazla ürün kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Benim gibi uzun ve fazla saçınız varsa bile durum böyle. 

Saç boy ve uçlarına uyguladıktan sonra 10 dakika bekliyorum. Sonra saçımı tarıyorum ki en zor kısmı bu. Çünkü taranıp durulandıktan sonra saç gerçekten yumuşak ve parlak olsa da tarama işlemi tam bir işkence. Resmen " kazık gibi" oluyor ve zor taranıyor. Dolaşan bukleleri açmak için fazlaca güç kullanınca da normalde dökülmeyecek olan saç tellerinizi de kaybedebiliyorsunuz.
Bu yüzden üzerinde yazdığından farklı olarak, 10 dakikalık bekleme süresinden sonra saçımı taramıyorum. Sadece duruluyorum. Banyodan sonra hafif nemli saçlarımı Yves Rocher Saç Açıcı Sprey yardımıyla kolayca dolaşıklarından kurtarıyorum.( Benim gibi çabuk dolaşan saçlarınız varsa kesinlikle tavsiye ederim)Haftada iki kez kullanılması tavsiye ediliyor.

Bu tür ürünlerle, bazen bana bile normalde kuru olduğunu unutturacak kadar nemli ve parlak oluyor saçlarım, iki yıkama arasındaki süre boyunca.(  Şuradaki wella proseries saç maskesinde de böyle süper nemli olmuştu saçlarım , bir farkla, onunla saçım nispeten kolay taranmıştı)

repairing hair mask review
down under naturals saç bakım maskesi


Saç ürünleri biraz da şans işi fakat bu saç derisine uygulanan bir şey değil ve aşağı yukarı her saç tipinde benzer sonuçlar elde edilir sanıyorum. Bu arada fiyatı da oldukça uygun. Pek çok kozmetik markette 8-12 lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

ve içindekiler...


Sevgiler

Ps: *Kalın telli, kuru, uzun , gür ve çabucak dolaşan saçlara sahibim. Ürün incelemesini okurken bu durumu göz önünde bulundurunuz lütfen.
** Saçlarınız ince telliyse ve çabuk hacmini kaybetmesinden şikayetçiyseniz , muhtemelen hoşunuza gitmeyecek bu ürün. Çünkü kabarık saçlarım ertesi gün tüm hacmini kaybetmiş oluyor. Gerçi benim hoşuma gidiyor bu durum :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.