2 Şubat 2013 Cumartesi

COSMED Tüy Azaltıcı Losyon

tuy azaltici losyon kullananlar cosmedBu şekilde iki işlevli ürünleri seviyorum.

Hem nemlendirme özelliğinin olması, hem de standart vücut losyonlarının aksine tüy çıkışını geciktirmesi kullanmam için yeterliydi zaten.


cosmed tuy azaltici losyon kullananlar blogLosyon yazılmış ama kreme daha yakın bir kıvamı var. Emilimi hızlı ve kokusu da yok gibi bir şey. Şöyle açıklayayım; ne çiçek kokusu, ne de başka hoşa gidecek ya da kimilerince nefret edilebilecek bir kokuya sahip. Hafifçe bir kimyasal kokusu, o kadar.Her banyodan sonra kullandığınızı düşünürseniz yaklaşık 1.5-2 ay gidiyor.

Tabii azmedip hain tüyleri bir nebze de   olsa azaltmak için her akşam kullanmanız da mümkün.

Fakat şunu da unutmamak lazım, bu tip tüy geciktirici losyonlar aslında bir tür destek bakım. Asıl sonucu daha kısa süre kullanılan ve daha çok etki eden tüy azaltıcı serumlar veriyor.


hair reducin lotion losyon yorumlari blog cosmed


Şöyle de diyebiliriz ; 2-3 aylık kullanım sonunda serumların etki oranı %50leri geçebilirken, losyonlarınki %20 ye bile yaklaşamıyor çoğunlukla. ( Tabii ki sorunun kökünden halledilmesinden bahsediyorum)

Peki bu üründen kullanırsam kazancım ne olur derseniz

Zaman içerisinde seyrelen tüyler
Serum kadar olmasa da tüy çıkışında azalma

Ama en önemlisi epilasyon aralıklarının uzaması. Yani normal şartlarda bu süre 3-4 hafta ise, bu tüy çıkışını geciktirici krem ile rahat 1-2 hafta ekleyebilirsiniz üzerine. Tabii ki aksatmadan yapılan uygulamalarla.
Tavsiye eder miyim? 

Çoğumuz vücut için nemlendirici kremler veya losyonlar kullanıyor.Nemlendirici ve  tüy geciktirici özelliği beraber barındıran özelliğiyle bu losyon, bir taşla iki kuş vurmak isteyenler için  biçilmiş kaftan.Nereden alabilirim derseniz?

Pek çok yerde ( eczane+ online alışveriş sitesi) satışı var. Lila Kutu 'da ise 150ml 39 TL'ye satılıyor ve kargo bedava.


*Basın ürünüdür( yazısı burada). Gerçi sonradan 1 tane de eczaneden almıştım :)

2 yorum :

  1. kıl tüy meselelerinde o kadar sıkıntı yaşıyorum ki artık bitsin bu çile diye lazer araştırmalarına başladım. bu ürünler de alternatif olabilir aslında .

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aslında özellikle yaz mevsiminde faydalı oluyor bu tip ürünler :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.