20 Ocak 2013 Pazar

Online Alışveriş Serüvenim --- Derinmor.com

11

Derinmor.com

Derinmor 'u şimdiye kadar yaptığım alışverişlerin ışığında hızlı kargolama yapan, mağazadan alınacak olandan farksız bir şekilde ambalajlı, açılmamış ürünler yollayan güvenilir bir site olarak özetleyebilirim.

İlk alışverişim biraz tesadüf eseri olmuştu. Şöyle ki, Penti ürünlerini kendi sitesinden neredeyse %50 daha ucuza sattıklarını görmüştüm ve normalde 150 liradan az alamayacağım bir dolu ürüne sadece 77 liraya sahip olmuştum. Ertesi gün bir şeyler daha alayım diye siteye girdiğimde indirimin bitmiş olduğunu, fiyatların da penti'nin online satış sitesiyle birebir aynı yapıldığını görmüştüm, orası ayrı.kaynak mnm.com.trHer iki siparişimde de ürünler en geç 2 gün içerisinde kargoya verilmişti.

Güzelce paketlenmiş ve kolilenmiş olarak yollanmıştı.

Sitenin 1-2 güzel tarafından daha bahsedeyim.

Kargo şirketini seçebiliyorsunuz.
Yaptığınız alışverişten mor puan kazanıyorsunuz ve bunu siparişinizde kullanabiliyorsunuz.
75 lira üzeri kargo bedava
Ücretsiz iade ve değişim seçenekleri mevcut.
Zaman zaman belirli ürünlere özel kampanyalar yapılıyor.
( Mesela ikinci alışverişimde verilen kodu kullanarak ikinci ürünü %30 indirimli almıştım)

Tabii ki herkesin online alışverişten beklentileri farklıdır fakat oldukça müşkülpesent biri olmama rağmen(:)) beni memnun ettiler.

Sevgiler

5 yorum :

 1. bence ürünleri çok pahalı değmez oraya verdiğin paraya.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben indirimli ve kampanya kodu yayınladıkları ürünleri için konuşuyorum. Şimdiye kadarki alışverişlerim piyasa fiyatına göre oldukça uygun oldu. Ama değmez kelimene katılmıyorum, sitede hep bilindik ve belli bir kalitenin üzerinde markalar var." Sudan ucuza" satılmasını bekleyemeyiz

   Sil
 2. Siteye göz atıp baktıktan sonra yorum yazmak için buraya geldim de Meriç'in yorumunu şimdi gördüm, bende aynı şeyi yazacaktım. Ürünler fazla isimli / kaliteli markalara ait olduğu için sanırım, genelde pahalı. Özel kampanyalı ürünlerde cazip birşeye denk gelirsek değerlendirilebilir. Siteden haberdar olmuş oldum, teşekkürler ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşte üye olunca kampanya vs haberleri geliyor :) mesela bir penti ürününü %50 fiyatına almıştım. Bir de en son termal30 afında bir kampanya kodu göndermişlerdi : termal kıyafetlerde ikincisi %30 indirimli diyerek :)

   Sil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.