12 Aralık 2012 Çarşamba

Cettua yağ emici mendil
Bazı ciltlerin en büyük sorunu gün içerisinde aşırı yağlanan ve parlamaya başlayan T- bölgesi. Gerçi sadece parlasa iyi , varsa makyaj yol yol olup bozuluyor, çoğu kişinin "kusmak" dediği o durum gerçekleşiyor.

Peki buna günü( aslında saatleri) kurtaracak çözümler getirebilir miyiz? Evet
Makyaj bazı uygulamasanız ve hatta yağlı ciltlere özel cilt bakım ürünleri kullanmasanız bile , gün içerisinde oluşacak yağlanma ve parlamayı gidermeniz mümkün bu yağ emici mendillerle.

Kullanımı da süper kolay.

yag emici mendil kullananlar
cettua oil control tissue


Yağlı hissettiğiniz yerlere hafifçe bastırıyorsunuz kağıdı. Sonrasında kağıt yağlı fırın kağıdı misali görünüme kavuşurken, yüzünüzün makyajınız kesinlikle bozulmadan ilk mat haline döndüğünü görüyorsunuz.

Ve mutlu son

gatsby oil control tissue
gatsby yağ emici mendil fiyatları


Cettua yağ emici mendil bildiğiniz kağıttan imal edilmiş. Ve performans olarak hiç fena değil. Fakat daha farklı yapıda( kağıt değil de plastik gibi, kolayca yırtılmayın film şerit) ve çok daha etkili türleri de var farklı markalara ait . Gatsby ve jabs bunlardan sadece ikisi.
Çantaya atıp kolayca taşınabilecek ambalajlardaki bu ürünleri gün içerisinde yağlanma sorunu yaşayanlara, makyajı ilk yapıldığı anki gibi görünsün diyenlere tavsiye ederim.

Gözüm kapalı hem de.Bu arada gatsby ve jabs burada satılmıyor fakat cettua'nınkileri gratis'lerden alabilirsiniz.Alalı uzun zaman olduğu için şu anki fiyatlarını tam bilmiyorum fakat en fazla 5 lira olması lazım

Sevgiler

11 yorum :

 1. Özellikle düğün dernek vb. olaylarda kullandığımız küçük çantalara pek makyaj malzemesi sığdıramadığımız için parlamayı emen bu mendiller çok kullanışlı gözüküyor..yanlış hatırlamıyorsam mac dede vardı ama bir kağıt parçası olduğunu düşünürsek gratisten almak daha mantıklı :) Teşekkürler bilgilendirme için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet :) bugün morhipo'da h20+ indirimi vardı. Onun yag emici mendili de yarı yarıya ucuzlamıs ama yine de o fiyata 5 cettua alınır :)

   çok seviyorum yag emici mendilleri <3 bir sürü değişik marka stoklamıstım ydısından ama elimde bu ikisi kaldı :/

   Sil
 2. gratis in fiyatı baya uygun içinde 50 adet kagıt var ve fiyatı 2.5 tl civarıydı bende birde rossmandan aldıgım anti shine paper olan var rival de lop un oda başarılı oda yanılmıyorsam 4.5 gbi bir fiyatı vardı 75 adet var içerisinde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tam hatırlamıyordum fiyatını, yazman iyi oldu :) tesekkurler.

   rival de loop un mendilini bilmiyordum. İlk fırsatta bakmak lazım :)

   Sil
 3. kabı falanda Çok cici bunların ya hemde kullaNIşlı bayağı ıyı gunleRde kullan uygun bır urun ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. özellikle cildin yağlıysa hayat kurtarıcı olabiliyor :)

   Sil
  2. t bolgem yaglı t sekLınde varsa banada lazım :))

   Sil
 4. peki en az kaç yaşında kullanılabilir? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyaj yapacak kadar "büyük" olan herkes kullanabilir

   Sil
 5. Nasıl alabilirim bu mendili adanada yok maalesef

  YanıtlaSil
 6. makyajsız cilde uygulanabilirmi ?

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.