25 Aralık 2012 Salı

Artdeco Allık Fırçası


Doğal kıllı bir fırça. ( Yanılmıyorsam keçi kılı)
Fakat daha önceden yazdığım yine aynı markanın kabuki fırçasına kıyasla kılları daha yumuşak.Açılı bir fırça değil fotoğraflarda göreceğiniz üzere.
Öyle heybetli bir fırça da değil, aksine ufak tefek. Ama bu haliyle seyahatlerde kullanılması veya çantada taşınması daha kolay.
Sık kılları ile allık çok iyi uygulanıyor ve sheer yapıda bir ürünün  bile rengini kolayca görebiliyorsunuz yanakta.
Fırçanın baş kısmının küçük olması, allık uygularken de kolaylık sağlıyor.Allığı burun hizasına veya ağız kenarına kadar yayma gibi bir hata yaşanmıyor.
Toz ürünler de en az sıkıştırılmış olanları kadar rahat uygulanıyor.Bu arada kıl döküyor mu derseniz, ilk başlarda 1-2 tane döktü fakat ikinci yıkamadan sonra dökülmez oldu. Tabii bu dökülme sorunu aynı markanın aynı model fırçalarında bile değişiklik gösterebildiğinden , ne kadar yardımcı olabilir bilemeyeceğim.Fiyatı ne kadar derseniz , ben 22 liraya almıştım.Başka nerelerde satılıyor bilmiyorum fakat Boyner mağazalarından alabilirsiniz.


sevgiler

1 yorum :

  1. gule gule kullan bende almısdım gecen sene kullanıyorum memnunum ama yuzume cok kıl bırakıyordu yıkadım dedıgın gıbı azaldı dokulmesı ama ıkı uc gelıyor gene kıllar ama guzel yanı alınabılır..

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.