26 Kasım 2012 Pazartesi

Nivea for Men Skin Energy
Geç saatlere kadar eğlenmek mi ertesi gün iyi görünmek mi?


NIVEA For Men Skin Energy ile ikisi de mümkün...
NIVEA For Men tarafından yapılan küresel araştırma, akşamları sosyalleşen erkeklerin daha mutlu ve başarılı olduğunu, büyük çoğunluğun ise ertesi gün erken kalkmak ve işe gitmek için geceyi erken sonlandırmak zorunda kaldığını gösteriyor. NIVEA For Men, Skin Energy serisiyle, erkekleri istemediği bir seçim yapmaktan kurtarıyor.


Anında enerji veren NIVEA For Men Skin Energy, içeriğindeki koenzim Q10 ile hücrelerin enerji üretimini destekleyerek, cildin kendini yenileme sürecini hızlandırıyor. Böylece erkekler, akşamları istediği saate kadar eğlenirken, ertesi güne canlı ve enerjik görünümlü bir ciltle başlayabiliyor


NIVEA For Men Skin Energy Q10 Enerji Veren Tıraş Jeli
Koenzim Q10 ve Taurine içeren gelişmiş jel formülüyle, cildi yakın tıraşa hazırlıyor ve tıraş bıçağının tahriş edici etkilerine karşı koruyor. Tıraş esnasında cilde anında etki ederek, aktif içeriği Koenzim Q10 sayesinde enerjik bir görünüm veriyor.
 Fiyatı: 9,95 TL
NIVEA For Men Skin Energy Q10 Double Action Balsam

2 etkiyi 1 arada sunan gelişmiş formülüyle, tıraş sonrası hassaslaşan cildi yatıştırıyor ve tüm yüzü nemlendiriyor. Bileşimindeki Koenzim Q10, cilde anında etki ederek enerjik bir görünüm veriyor. Tıraş sonrası kullanımın yanı sıra, sabahları güne sıkı bir başlangıç için tüm yüze nemlendirici olarak da uygulanabiliyor.

Fiyatı: 17,90 TL
NIVEA For Men Skin Energy After Shave Losyon
Taurine ve E vitamini içeren gelişmiş formülü, tıraş sonrası cildi yatıştırıyor, canlandırıyor ve tazeliyor. Tahrişi önleyip ferahlık sağlayan ürün, cildin kendini yenilemesine yardımcı oluyor. Anında etki ederek cilde enerjik bir görünüm kazandırıyor.

Fiyatı: 17,90 TL

NIVEA For Men Q10 Enerji Jel Krem
Cildin doğal yapısında bulunan koenzim Q10 ve enerjinin anında açığa çıkmasını sağlayan kreatin içeren etkili jel formülüyle, cildi canlandırıyor ve nemlendiriyor. Yorgunluk belirtileri gözle görünür derecede azalırken, cilt anında enerjik bir görünüm kazanıyor.
 Fiyatı: 30,80 TL
NIVEA For Men Q10 Enerji Roll-On Göz Kremi

Koenzim Q10 ve kreatin içeren formülüyle hassas göz çevresini anında canlandırıyor, yorgun görünümü gideriyor ve nemlendiriyor. Serinletici roll-on başlığıyla, göz altındaki morlukları, şişlikleri ve ince çizgileri azaltıyor.
Fiyatı: 30,80 TL

*Basın Bülteni


ps : Aslında yılbaşı da yaklaşırken  "sevgilime, nişanlıma veya eşime ne alayım" diye düşünenler için de güzel bir alternatif. traş losyonu ve traş jeli, hem ihtiyaç hem hediye niyetine  :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.