13 Kasım 2012 Salı

L'oreal Caresse Ruj --- 301 Dating Coral

L'oreal in bu rujları aynı revlon lip butter 'lar gibi.yani dudak balm'larının birazcık daha renk ve parlaklık veren teyze çocukları.
kayar gibi sürülüyor ve ne kadar uygularsanız uygulayın o kabındaki rengi dudakta görmek zor. Acaba abartı mı durur ki diyerek almadığım daha koyu renkleri de pek ala alabilirmişim. Çünkü son derece hafif ve doğal bir duruşu var.

Yalnız revlon lip butter'lardan farklı olarak bunda biraz ruj kıvamı var . Bazen dudağımda birikme yapabiliyor.

Adında coral kelimesi var ama dudağımda mercan rengine uzaktan yakından bir benzerliğini göremedim. Biraz pembelik de var sanki.Bir lip balm kadar nemlendiriyor


Bu arada çok iyi bir kalıcılık beklemeyin. Orta dereceye ancak yaklaşır, gün içerisinde tazeleme ister.

loreal caresse dating coral


Ama nemlendirmesi, verdiği hafif parlaklık ve doğala yakın görünümle tercih edilebilir.

Özellikle benim gibi  " ruj süreyim, güzel dursun, iyi nemlendirsin,ama çok da belirgin olmasın, fazla dikkat çekmesin" diyenler için güzel bir seçenek.

dudakların  kusuruna bakmayın. Bu aralar feci kuruyoruz. Sürekli bir lip balm ile gezme durumu mevcut :/normal satış fiyatı 25 lira civarında sanırım ( tam olarak bilmiyorum, daha fazla da olabilir) Fakat ben geçen ayki cosmetica indirimiyle 18 liraya almıştım)


sevgiler

3 yorum :

  1. çok güzelmiş canım rengi :) maaleef benim dudaklarda bu aralar fena kuruyor :( lipbalmlarla hiç ayrıamıyoruz bu aralar :) banada beklerim :)
    http://pekbilmis.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. aphrodite scarlet rengi barbara palvin'in loreal caresse afişinde dudağında kullanılan renkmiş. gerçekten dudaklara çok güzel bir renk veriyor. birkaç saat sonra dudaklarda wash of colour dedikleri o tatlı pembeliği bırakıyor :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.