16 Kasım 2012 Cuma

Isıspharma Unitone 4 depigmentasyon kremi

hepsikampanyada sitesinden bir alışverişimde epey bir tester gönderilmişti. İşte o testerlardan 2 tanesi bu markanın10ml lik jeli, 6 tanesi ise her biri 5ml lik renk açıcı krem ( burada yazısını okuyacağınız krem yani) idi. Sürekli ve düzenli olarak kullandığım jelleri değiştirmek istemediğimden yüz temizleme jelini kullanmadım.Fakat  depigmentasyon kremini es geçmedim.

Yüzümde kullanmak istemiyordum , çünkü

toplamda 30ml eden 6 adet tester vardı ve bunlar geniş alanda uzun süre kullanıma uygun değildi.

Yine de yaklaşık 3  ay kadar kullandım. 

tester tüpleri attığım için maalesef elimde fotoğraflayacak ürün yok. Fakat  testerlarla ilgili bir yazımdaki fotoğraflarda ürünleri görebilirsiniz :)

Ama nasıl?

geniş bir yüzeyde değil de nispeten küçük bir alanda uyguladım.
renginin açılmasını istediğim yer dışında başka bir yere kesinlikle sürmedim, sürerken de taşırmadım.
sadece günde bir kez , o da akşamları kullandım.

eğer yüz bölgemde kullansaydım bu şekilde bir sonuç alır mıydım bilmem ( sonuçta sadece gece kullanılsa da, dışarı çıkarken yüksek koruma faktörlü güneş kremleri uygulansa da uygulanan bölge açıkta olduğundan bu derece etkili olacağını düşünmüyorum. 3 ton degil de 2 ton açılma olur belki, belki de hiç olmaz) ama bacağımdaki oldukça küçük, ikisinin toplamı 50 kuruş büyüklüğünde olmayacak bir bölgede bahsettiğim süre zarfında epeyce bir açılma gözlemledim.

uzun süreli kullanımda etkisi gözlemlenebilecek bir ürün. Yani öyle 1-2 haftayı bırakın, 1 ay kullanınca bile hemen sonuç beklememek lazım.
Zaten ambalaj üzerinde de 3 ay boyunca her akşam kullanılması gerektiği yazıyor.Gündüz kullanılmaması gerektiği ise kesin bir dille belirtilmiş.

kokusuz değil. Rahatsız edici bir kokusu da yok ama muhtemelen içeriğindeki bir maddenin nahoş kokusunu gölgelemek üzere bu tip bakım ürünlerinde parfum veya esans kullanımı hoşuma gitmiyor.

bu arada ilk kez uygulanan bölgede hafif kaşınma ve karıncalanma olabiliyor ama 1-2 dakika içerisinde geçiyor. Tabii çizilmiş,yaralı veya herhangi bir şekilde hasar görmüş ciltte kullanılmaması gerektiğini söylememe gerek yok.

isviçre malı ve isviçre üretimi.

ha bir de üzerinde klinik olarak kanıtlanmış etkinlik yazıyor ki insanı şevke getiriyor ve 3 ay pes etmeden kullanmasında itici güç oluyor.

Bu tip depigmentasyon kremlerinden şipşak etki beklememek lazım sonuçta. Yeterince sabrım var diyenler deneyebilir. 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.