17 Ağustos 2012 Cuma

Rival de Loop --- Pure Skin gözenek temizleyici bant

Almanlar yaptıysa vardır bir hikmeti diyerek geçtiğimiz Rossmann ziyaretlerimden birinde almıştım rival de loop pure skin siyah nokta temizleyici bantları

Önce özelliklerini sonra bendeki etkisini yazayım ki heyecanı kaçmasın.

Rival de loop marka gözenek temizleyici bant paketinden sadece 3 kullanımlık ürün çıkıyor.

rival de loop pure skin clear up strip review


Diğer siyah nokta temizleyici bantlardan farkı ; sadece burun bölgesinde değil, alında ve çenede de kullanılabilecek kadar geniş olması.

Çay ağacı yağı içeriyor ve kısa sürede derinlemesine temizlik ile siyah noktalarından arındırılmış bir cilt iddia ediyor.Kullanımının diğer gözenek temizleyici bantlardan bir farkı yok. Hafif nemli cilde bandı yapıştırıyorsunuz. 10-15 dk bekledikten sonra da yavaşca çıkartıp o bölgeyi yıkıyorsunuz.
(ben sonrasında yıkamak yerine tonik ile siliyorum)

rival de loop gözenek temizleyici bant yorum


Bu tip ürünlerden daha iyi verim almak isteyenler, gözeneklerin bu tip işlemlere en uygun olduğu zaman olan banyodan sonra kullanabilir.

peki sen kullandın da bir etkisini gördün mü derseniz

rival de loop kullananlar rossmann


Açıkçası pek bir faydasını göremedim. Bantların boyut olarak büyük olması ile daha iyi iş çıkartır diye düşünsem de, pratikte o nispeten büyük bandın çene kısmında kırışıp buruşması ve deriye olması gerektiği gibi tutunamaması ile faydadan çok zarar getirdi.

 Neredeyse aynı fiyata içinde daha fazla miktarda bant olan watsons siyah nokta temizleyici bant  daha iyiydi diyebilirim
sonuç olarak ,rival de loop gözenek temizleyici bandın watsons'ınki kadar rahatsız etmeyen, nispeten katlanılabilir kokusunu artı hanesine yazabiliriz fakat performans olarak sınıfta kalıyor maalesef ( bu fotoğrafı koymak istemezdim ama bant kullanımından sonra çene kısmımdaki rahatsız edici görüntüde gram azalma olmadı)

fotoğraf çok yakından çekilmeiştir

sevgiler


ps : Bu arada , bant işe yaramıyor ama, hafifçe peeling ve ardından bölgeyi salisilik asitli bir tonikle silerek yukarıdaki görüntüden ve tabii siyah nokta görünümünden 1 haftalığına da olsa kurtulabilirsiniz.


2 yorum :

 1. işe yarasaydı kesinlikle bende alırım :)
  bloguma beklerim :)
  http://eda1907ozer.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. BU TÜR BANTLAR İŞE YARAMIYOR EN İYİSİ CİLT BAKIMI YAPTIRMAK

  bANA DA BEKLERİM cosmopatra.blogspot.com

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.