19 Temmuz 2012 Perşembe

Misspera ve Morhipo Alışverişim

çeyiz alışverişlerinden fırsat buldukça ( ha bir de cebimi zorlamadığı sürece) kişisel alışverişlere de devam diyorum :)

bunlardan son ikisi fotoğrafta gördükleriniz oluyor.
ilki, yani rareblossom yağlı ciltler için yüz temizleme köpüğü özellikle önemli çünkü uzun uğraşlar sonucu kavuştum kendisine. Firmaya bağlı sebepler yüzünden taahhüt edilenden yaklaşık bir 10 gün sonra yollandı ürün. 

Alışverişimi morhipo.com dan yapmıştım. Siparişimi başka online alışveriş siteleri gibi " tedarik edemiyoruz diyerek( hatta bazıları bunu bile demeye tenezzül etmiyor), iptal edebilir, kısaca kestirip atabilirlerdi ama yapmadılar. twitter'dan paylaştığım sitem dolu ileti üzerine hemen iletişime geçtiler, ürünün tedarik durumunu ve ne zaman yollanmış olacağını söylediler. Ve hatta kargoya verildiği gün de telefon açıp bildirdiler.


Firma bu kadar ilgili olunca, gecikme 10 günlük de olsa bir önemi kalmadı gözümde. morhipo'dan ilk alışverişimdi ama devamı gelir mutlaka.

ikinci ürün, lanvin rumeur ise klasik bir misspera alışverişi. Hızları her zamanki gibi çok iyi, kargo ücreti yok.
fotoğraflamayı unutmuşum ama kutusunun içinden bir de loreal nutribronze adında nemlendirici+bronzlaştırıcı krem çıktı hediye olarak. Bu sıcaklarda yeterince bronzlaşmış biri olarak bu ürüne pek ihtiyacım olmasa da her alışverişe ufak bir hediye yollamaları güzel.

tavsiye edilir

sevgiler


2 yorum :

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.