27 Haziran 2012 Çarşamba

Isıspharma Sensylia 24 saat nemlendirici krem

nemsiz kalmış ,hasarlı ciltler için güçlendirilmiş 24 saat nemlendirme özellikli bir krem kendisi. Tabii ki burda bahsettikleri epidermisin üst katmanı :)

 Her sabah günlük nemlendirici olarak kullanılabileceği gibi makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Bu kremi kullandıktan sonra üzerine devam olarak herhangi başka bir krem veya bakım ürünü kullanmakta bir sakınca yok.


görsel netten

Açıklamasında da yazdığı gibi yoğun ve ani rahatlama hissi ile birlikte nemlendirme sağlıyor. Özellikle glikolik asitli ürünleri yeni yeni kullanmaya başlayan ve hassasiyet yaşayan kişiler oluşan bu hassasiyet ve kızarıklık,yanma,kaşıma hissini azaltmak üzere kullanabilir. Ya da şurada da yazdığı gibi kurumuş sucuğun kabuğu gibi hissedenlerin bahsettiği o kuruluğu bitirmek üzere uygulanabilir.

Yağlı ciltler kullanamaz diye bir şey yok. Aksine her cilt tipine uygun bir ürün ama hafif yağlandıran ve parlatan yapısıyla zorda kalmadıkça uzak duracağımı söyleyebilirim. Zaman zaman kuruyan bazı yerleri dışında yüzüme sürebileceğim bir şey değil, oldukça parlatıyor çünkü. Kuru ve sorun yaşayan ciltlerin ise hoşuna gidecektir.

içeriğini de vereyim tam olsun

kokusuz değil maalesef. Hafif, çok farkedilmiyor ama var işte


Bu arada 40ml'sini 50-60 lira arasında değişen fiyatlarda bulabilirsiniz.

sevgiler

2 yorum :

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.