26 Haziran 2012 Salı

Bioder bio-epilation roll-on {yeni formül}

Daha önceden eski seriden blogda da okuyabileceğiniz bioder roll on 'u kullanmış ve memnun kalmıştım. Bu da yine aynı markanın ama formülü ve etkinliği geliştirilmiş olan serisi : bioder bio epilation.

bioder bio epilation tuy azaltici roll on yorum


Kısa süre önce  mesaj kısmında bazı sorulara cevap vermiştim ama bir kez de buradan yazayım : bioder bio epilation roll on 'un rahatsız edici bir kokusu yok. 
Yapışkan his bioder bio epilation serisinde biraz daha azaltılmış ama yok denecek kadar değil.

tuy azaltici urunler tavsiye blog Bioder bio epilation roll on giyside leke bırakmıyor, tabii ki önce kurumasını bekleyip öyle giyinmeniz lazım. Hem bu şekilde başlarda az da olsa mevcut olan yapışkan his de sizi rahatsız etmez. 
Bioder bio epilation roll on etkilerine gelelim

 Tüy çıkışını geciktiriyor,ki bunu kısa süreli kullanımda bile hissetmiştim. 
Çıkan tüyler inceliyor ve cansızlaşıyor. bazı kısımlarda ise epilasyon üzerinden 1 ay süre geçmesine rağmen hiçbir şey yok. Ya çok geç çıkacak ya da hiç çıkmayacak, bekleyip göreceğiz. 

Bir de şunu eklemek istiyorum :Bioder bio epilation roll on 'u   bioder tüy azaltıcı vücut serumu ıle bırlıkte kullanıyorum. Tek başına da mutlaka etkisi vardır ama en iyi sonuç ıcın serumla bırlıkte( serum 3 gun,ardından her gun roll-on) kullanımı tavsiye ediliyor.

bioder bio epilation roll on fiyati


 Bu bioder bio epilation roll on aynı zamanda terlemeyi önlemesı ile çoğumuza pratik gelmişti. Normal zamanlarda yeterlı bır koruması var ama sıcağın tavan yaptığı bu aylarda ter önleme özelliği yeterlı gelmiyor( benim gibi nerdeyse hıc terlemeyen bırıne bıle) t-shirtumdeki bır nokta ıslaklık bıle delı etmeye yetiyor.

Bioder bio epilation roll on asli özelliği tüy azaltma olduğundan mazur görülebilir. Sonuçta ter konusunda da bence en iyisi olan rexona'nın da bizi tüy derdinden kurtaracak bir özelliği yok değil mi? :)


 sevgiler 

ps : yazmayı unutmuşum, batık sorunu yaşamadım pek bioder bio epilation roll on kullanırken; ilk çıkarken 1-2 tane oldu,sonra onlar da kendılığınden duzeldi :) bendeki etkileri bunlar şimdilik :)

en iyi epilatör yazıma da bakabilirsiniz.

5 yorum :

 1. muhteşem bir ürün,ben böyle bir ürün olduğunu ,ilk kez görüyorum keşke daha önce görseydim dedim.
  alasım geldi hemen :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2nciyi kullanıyorum ama serumla beraber daha etkili olur :)

   Sil
 2. Fiyatları ne acaba? bir de tanıtığınız ürünlerin fiyatlarına yazarsanız memnun oluruzz:):) şimdiden teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yerine göre fiyat farklılıkları oldgundan yazmıyorum fiyatı. google' a bakarak bulunabilecek kadar kolay bir sey zaten :)
   ben 12 liraya aldım mesela ama 14-15 e satılan yerler de var

   Sil
  2. Yaptıklarına göre fiyatı hiç bir şey değilmiş. Terleme özürlüsü biri olarak rahatsız etmeyecektir beni de :) Eline ağzına sağlık çok güzel anlatmışsın!

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.