29 Mayıs 2012 Salı

sorular sorular vol6

1
 lotispharma ürünlerini nereden alabilirim?

Bildiğim kadarıyla lotispharma üretici değil dağıtıcı bir firma. Yani yurtdışından getirmiş olduğu markaların satışını sağlıyor. Tabi bu markaların ürünleri ile ilgili eğitimler vs. de veriyor.
Benim geçen sene boyunca severek kullandığım neostrata, hala kullandığım hamilton, kullanmayı çok istediğim ve acayip merak ettiğim dermaroller da lotispharma'nın Türkiye'ye getirdiği markalardan birkaçı.

nereden alabilirim ben bunları dersen, pek çok yer derim :)

ama ben en son kozmetikmarkalar'dan diğer online alışveriş sitelerine göre oldukça uygun bir fiyata almıştım.
dermaroller'lar ise hepsikampanyada 'da diğerlerine göre oldukça ucuz. hepsikampanyada.com'u sally hansen airbrush legs almak isteyenlere de öneririm. En ucuz orada gördüm şimdiye kadar. Neyse konuyu dağıtmayayım fazla :)


2
 balm shelter sivilce yapar mı?

severek kullanıyorum ve yağlı, akneye eğilimli bir cildim olmasına rağmen ne sivilce ne de başka bir sorun yaşamadım bu ürünle.
Tabii ki herkesin cilt yapısı farklı, aynı ürüne farklı zamanlarda bile farklı tepkiler verdiği oluyor. Belki aynen saç boyalarında yapılmasını tavsiye ettikleri gibi , evdeyken cildinin bir bölümünde kullanıp gözlem yapabilirsin, bu da bir seçenek :)

balm shelter ile ilgili yazımı okumak istersen de tıktık


3
saçlarıma saç kremi sürmezsem saçlarım taranmıyor

büyük ihtimal saçların boyalı. Belki de yakın zamanda saçlarına röfle yaptırmışşsın ve feci şekilde zarar görmüş, önce lastik gibi sünmüş, sonra kurumuş, çatallaşmış saçların. Bu en kötü senaryoydu.

ya da ezelden beridir kuru ve çabuk dolaşan gür saçların var.

Her iki durumda da saçlarına kremin dışında, saç bakım yağı uygulamanı tavsiye ederim maske olarak.  Hatta saçına boneyi geçirip sabah yıkayacak şekilde bir ayarlama da yapabilirsin.

Bir de, her ne kadar saç uçlarına uygulansa da krem çok iyi bir şey değil. şuradaki gibi saç açıcı sprey de işine yarayabilir :)


sevgiler

2 yorum :

  1. Benimde saclarim taranmiyacak gibi bir hal aldiginda hemen kur uyguluyorum ve senin dedigin gibi spreyler cok ise yariyor, gliss kur un spreylerin hepsi cok güzle mesela : )

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. gliss i hiç denemedim canım ama saç açıcı sprey olarak yves rocher kullanıyorum. bır de bitkisel yag karısımlarından oluşan saç maskesi uygulamaya çalısıyorum en az ayda 1 :) onu sacımda bır 7-8 saat bekletıyorum :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.