5 Mayıs 2012 Cumartesi

max factor allık--- 237 naturelle

şuradaki alışveriş yazımda da bahsetmiştim. ilk allığımdı kendisi, neredeyse 12 yıl olmuş. nostalji yaşamak adına, fiyatını da yarıdan daha ucuz görünce aldım :)

max factor allık naturelle


tabii ambalajını falan değiştirmişler. Eski ambalajı da iyi sayılmazdı ama en azından şimdiki kadar basit görünmüyordu, kabul etmek lazım. O kadar parayı alıp da (50 liraya yakın bir fiyatı var normalde) bize böyle ucuz görünümlü bir ambalajı layık görmeleri hoş değil.

 Sonuçta içerik kalitesi de önemli ama biz bayanlar hepsinden önce dış kabına da bakıyoruz ve bazen sırf kabına vurulup ne çıkarsa bahtıma diyerek aldığımız da oluyor mu oluyor. The balm'ın benefit'in bu derece popüler olmasını başka nasıl açıklayabilirim bilemiyorum :)


Bu 237 no'lu allığa dönersek , neyse ki sürümü, dokusu vs hep aynı. buna yanakta bıraktığı doğal mat rengi de dahil :)

Kalıcılığı eh. Yani öğlene tazeleme gerektirebilir sabitleyici kullanılmazsa. gerçi ben kendi yağlı cildime göre anlatıyorum. Daha uzun süre rahatlıkla tazelemeden kullanabilecekler de mevcuttur muhakkak :)Toz toz oluyor mu derseniz : fırçayı fazla bastırıp sağ sol yapınca (ahaha,anladınız siz) biraz oluyor, o da önemsenecek kadar değil.En az mocha kadar doğal bir renge sahip olduğunu söyleyebilirim. Esmerlere de buğday tenlilere de gider. Hatta bence beyaz tenlilerde de çok hoş durabilir,risksiz bir renk :)Gidip de 50 lirayken alın diyemem ama güzel bir indirime rastlarsanız da kaçırmayın derim.

sevgiler

:)


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.