10 Mayıs 2012 Perşembe

Kiehl's ve ünlüler çocuklar için elele verdi

"Normalde basın bülteni paylaşmıyorum pek ama konu çocuklar olunca duyurmak istedim. Kiehl's 13 ünlüyle elde edilen gelirin büyük kısmı Koruncuk Vakfı'na bağışlanmak üzere bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış.  Bu proje kapsamında 13 ünlü isimin tasarladığı ambalajıyla "ultra facial cream" bu ay satışa sunuluyor." “İÇİMDEKİ ÇOCUK “
KIEHL’S & KORUNCUK VAKFI 
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Kiehl’s bu yıl tüm dünyada ve Türkiye’de 160. Yılını kutluyor.
En önemli misyonu dünyanın neresinde olursa olsun içinde bulunduğu topluma katkıda bulunmak olan Kiehl’s;  projelerini tüm dünyada Çocuk, Aids ve Çevre başlıkları altında topluyor.
 Bu uğurda 160 yıldır yüzlerce proje gerçekleştiren Kiehl’s 2012 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilk kez özel bir proje ile çocuklara yardım eli uzatıyor.
Yöntem PR danışmanlığında; 160. yıl konsepti için 13 ünlü isimle birlikte “İçimdeki Çocuk” projesine imza atmak için bir araya gelindi.
Kendi alanlarında ilklere imza atan birbirinden değerli; Deniz Akkaya, Sibel Arna, Ceyla Aysal, Tuvana Büyükçınar, Aslı Ekşioğlu, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Harika Güral, Işın Görmüş, Michele Kafar Gültan, Ebru Şallı, Ece Şirin, Yalın, Selçuk Yöntem gibi önemli isimler bu projeye  destek vermek için aynı çatı altında toplandı. Bu vesileyle ünlüler hem yaratıcılıklarını sergileyerek tasarımlarını paylaştılar hem de içlerindeki çocuğu ortaya çıkaran masal kahramanları olarak kamera karşısına geçtiler. 
Çocuklara yardım kampanyası adına birlik olan bu 13 ünlü isim “Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” bünyesindeki Koruncuklar için, Kiehl’s Ultra Facial Cream ambalajları üzerine içlerindeki çocuğu çizdiler.
Kiehl's kendi alanında bir ilke imza atarak  tasarımların yer aldığı Ultra Facial Cream’i  Mayıs ayında satışa sunuyor olacak.
Kiehl’s ünlü isimlerin imzasını taşıyan bu ürünlerin satışıyla elde edilecek olan gelirin büyük bir kısmını Koruncuk Vakfına bağışlayarak korunmaya muhtaç çocuklara elini uzatıyor.
Geleceğe destek vermek ve içinizdeki çocuğu yaşatmak adına siz de Koruncuk’lara el vermek isterseniz 0212-274 95 45 numaralı vakıf telefonunu arayabilirsiniz.
Bu projede emeği geçen herkese başta destek veren ünlüler ve basın kuruluşlarına teşekkürü borç biliriz.
* Basın Bülteni

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.