9 Mayıs 2012 Çarşamba

GKhair nemlendirici şampuan ve saç kremi

merhaba

 şurada da okuyacağınız üzere uzun zamandır bu şampuan ve saç kremini saç bakımımda kullanıyorum. 3 ayı geçmiştir sanırım.

nemlendirmesinden ve saçıma verdiği parlaklıktan ilk gün olduğu kadar memnunum. saç kremiyle de başından beri hiç sorunum olmadı.Fakat uzayan kullanım süremle birlikte şampuan yüzünden de olabileceğini düşündüğüm bir sorun yaşamaya başladım.


yaklaşık iki haftadır saç derimde yer yer kuruma ve kabuklanma sorunu yaşadım. kepek gibi ama kaşıntı yok,garipti gerçekten. Stres kaynaklı olabileceğini de düşündüm fakat şampuan değişimiyle beraber tüm sorunlar düzelince  kafamda soru işaretleri oluşmadı değil.


iyi, hoş, güzel şampuan ama uzun süreli kullanımda pek de o kadar değil.

kullandığım süre boyunca,  saç serumunun da etkisiyle saçımda kırık vs kesinlikle olmadı fakat saç dökülmesini bıçak gibi kesme gibi bir işlevi de yoktu. Yani dökülecek saç yine döküldü :)

ilerde tekrardan alıp kullanmayı düşünebilirim fakat 3 ay aralıksız değil kesinlikle.

halbuki ilk 2 ay ne kadar iyi geçiniyorduk seninle sayın şampuan. fazla muhabbet tez ayrılık mı getirdi nedir? :)

sevgiler


4 yorum :

 1. 2 senedir Türkiye'de olan bu üründen hiç bu şekilde bir şikayet gelmemişti. 0212 219 7071 den bize ulaşın lütfen. Sizinle ürün uzmanımız konuşacak ve neden kaynaklı böyle bir sorun yaşadığınızı çözümlendirecektir. Fazla saf olan bu konsantre şampuanın böyle bir etki yapması mümkün değil. Hatta alerjik yapıya sahip insanlara tavsiye ediliyor. Bu ürünlerle beraber başka her hangi bir şekillendirici veya maske kullandınız mı?

  YanıtlaSil
 2. Serum hakkında saç dökülmesini engellemediğini söylemişsiniz. Zaten sizin de resimde yayınladığınız gibi arkasında yazan etkilerinde böyle birşey yazmıyor. Serumun saç dökülmesini engeller gibi bir etkisi olamaz. Zaten saç dibine sürülmeyen bir ürün nasıl saç dökülmesine etkili olabilir ki. GKhair serum saçı besler, parlaklık verir ve kırıkların görünmesini engeller. Keşke böyle yazmadan önce bizimle irtibata geçseydiniz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba ;

   serumla ilgili hiç bir şikayetım yok. yukarıda okursanız gorursunuz zaten. "serumun da etkısıyle sacımda kırık vs olmadı, fakat kullandıgım sure boyunca sac dokulmesını bıcak gıbı kesme gıbı bır ıslevı olmadı" derken sampuandan bahsedıyordum.

   şampuanı ise ilk 2 ay sorunsuz kullandım. ama 3uncu ayda sacımın şakak kısımlarında kepek benzerı döküntüler olmaya basladı. şampuanı degıstırınce de sorunlarım gectı.

   tekrar yazıyorum, serum cok ıyı ama sampuanda uzun surelı kullanımda yukarıda yazdıgım sorunları yasadım

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.