6 Mayıs 2012 Pazar

Denendi--- new life CoEnzQH

merhaba

şurada bahsetmiştim bu üründen. Denemem için firma tarafından gönderilmişti. Uygun yaş grubunda olmadığım için ben bizzat kullanamadım.

Annem ise uygun olmasına rağmen halihazırda çok fazla ilaç kullandığından ( kolestrol vb)Tam da uygun yaş grubunda bir çalışma arkadaşıma verdim kullanması için.

şu an ikinci kutusunu bitirmiş ve kullanmaya devam ediyor.

ilk 1-2 hafta düzenli kullanmamış. mart ayının ortasından itibaren de üzerinde yazdığı gibi günlük olarak kullanmış.sonradan bana söylediği ise cildinde genel bir parlaklık, aydınlık hissettiği. yaş itibariyle anti aging kremler kullanıyor ama sadece kremlerin etkisi olsa daha önceden de hissederdim aynı şekilde diyor.

kısaca memnun.

merak edenler için de arkadaş boğazına düşkündür ama ilaç kullanımıyla birlikte kilosunda herhangi bir artış da olmamış.

tek sıkıntısı fiyat olarak biraz pahalı olması. şakayla karışık 3 boş kutu götürene 1 yeni coenzQH verirler mi diye soruyor :)

firmaya duyurulur


ps: tekrardan hatırlatma yaparsam, bu ürün 40 yaştan itibaren yaşlanmaya başlayan ciltlerde kırışıklığı belirgin şekilde azaltmayı, cilde daha genç bir duruş vermeyi iddia ediyor. belirtilen etkileri gözlemek için min 3 ay kullanım öneriliyor

sevgiler


:)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.