11 Mayıs 2012 Cuma

Braun Satin Hair Iontec Saç Fırçası

Bu yazıda

Braun satin hair iontec saç fırçası özellikleri , fiyatı, işe yarıyor mu yaramıyor mu? verilen paraya değer mi değmez mi ?
sorularına cevaplar bulabilirsiniz :)

Genel olarak kuru, kabaran ve haliyle çabuk elektriklenen saçlarım var. Üstelik de kıvırcık!

Normal şartlarda, fön vb işlemler uygulanmamış kuru saçta elektriklenmeyi bir nebze giderebiliyor ama saçınız nemliyken bunu kullanırsanız çok da mucize beklemeyin, kururken tekrardan kabarıyor ve elektrikleniyor.braun satin hair iontec brush review

satin hair iontec ne ise yarar
fırçanın açık hali


daha yumuşak ve parlak saçlar konusunda yalan yok. Buna rağmen, saçınızda fön yoksa ve iontec fırçayı kullanırsanız elde edeceğiniz sonuç; yumuşak,parlak ama yine de kabaran ve az da olsa elektriklenen saçlar.


braun satin hair brush iontec review
iyon püskürten yer- fırça kapalıyken


gelelim ikinci kısıma

saçınıza fön çektirdiniz ama bir süre sonra elektriklendi, kabardı. Alıyorsunuz satin hair iontec fırçayı, 1-2 dakika saçınızı tarıyorsunuz ve eskisi gibi elektriklenmediğini ve hizaya geldiğini görüyorsunuz. parlaklık ve yumuşaklık zaten var.


yukarda bahsettiğim iki durum benim gibi zor, inatçı saçlara sahip kişiler için geçerli.

Nispeten az kabaran ve elektriklenen saçlarınız varsa, olanı da braun satin hair iontec fırça alıp götüreceğinden son derece memnun da kalabilirsiniz.

Yalnız şu var ; fırçayı her kullanışımda vaktinden önce yağlanmış gibi hissettim saçlarımı ya da verdiği yoğun parlaklıktan dolayı ben de rahatsız olmuş olabilirim, bilemeyeceğim. Fönlü saçlarda bu parlaklık daha bariz oluyor ayrıca :)

braun satin hair iontec fırça işe yarıyor mu?duruma göre. Braun satin hair iontec saç fırçası saçınız fönlüyse saçın çok yarıyor, özellikle ertesi güne tipi hafif kayan fönlü saçlarını hizaya getirebiliyorsun. Fön yoksa ve saçın da inatçıysa orta karar sonuç alırsın braun iyonlu fırça ile

iyon püskürten yer-fırça açıkkenIontec saç fırçası verilen paraya değer mi değmez mi?

şimdiki fiyatlarına bakınca 90 ile 100 lira arasında seyrettiğini görüyorum.2 sene önce fiyatı biraz daha uygundu ve en önemlisi de hediyeydi :) Ama değer aslında.dikişsiz fırça uçlarıyla saçımı zarar vermediğini bilmeden içim rahat olarak taramak, ultra kabaran saçlarımı optimum düzeyde adam etmesi ve verdiği yumuşaklıkla hakediyor parasını.

  sevgiler

braun epilator yazıma da bakabilirsiniz.

ps : bu arada bu ürünün saçı düzleştirmeye yarayan bir fırça olduğunu düşünenler mevcutmuş nette okuduğum birkaç yoruma göre. braun fırça nın düzleştirme gibi bir özelliği yok. iyon püskürten bir fırça , elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyip saça parlaklık veriyor o kadar :)

8 yorum :

 1. Bunu bende bir ara merak etmistim : ) Ya benimde fön bu markadan ve ion püskürtüyormus, tamam iyi hos saclar, ama ionlu veya ionsuz ben pek bir fark göremiyorum, sorun benim sacimdadir diyorum artik ; )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım iyonlu olanlarla saç daha yumuşak oluyor sanki :) ve parlak tabii ki :)

   Sil
 2. Harikaaa olmuş bu yazı. Zira bu aralar aklımdaydım, alsam mı almasam mı diye. Ben hakkında fazla abartı yorumlar okudum. Tarafsız yorumların iyi geldi doğrusu. Çok teşekkürler! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) teşekkürler :)
   cnm ben nette bu üründen "saçımı düzleştirmedi " diye şikayet edeni de okudum. " yaa süper bir ürün, saçımı dümdüz yapıyor" diye hafiften(!) abartanını da. ama işte bu tarak sadece yukarda yazdığı kadar :)

   Sil
 3. Ya benim saçlar hafif düz ama kabarık bu yüzden daha kısa görünüyor falan. peki düzleşir mi ? kıvırcığı hadi neyse düzleştiremez belki ama benimki dümdüz olur mu yani canım ? bu soru işareti var aklımda :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düzleştirme özelliği yok ama saçlardaki elektriği alıp daha yumuşak ve parlak yapıyor :) aslında mağazada denesen daha ıyı olur :)

   Sil
 4. Ben de uzun süredir kullanıyorum bu fırçayı. Saçlarım çok hafif dalgalıdır, bununla taradığımda dalgalar da güzel açılıyor düze yakın ama doğal bir görüntüyle kullanabiliyorum.
  Çabuk yağlanma hissi bende de var, benim kuruntum değilmiş demek ki :D Hatta bazen orantısız fırça kullanımıyla saçlarım kafama yapışabiliyor -.-

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saçlarım normal şartlarda çok kabarık olduğu için beni rahatsız etmiyor aslında. Parlaklık veriyor ama biraz daha çabuk hacmini kaybediyor ve daha çabuk yağlanıyor saç :)

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.