29 Nisan 2012 Pazar

sorular sorular vol4
1.
dax supergro kullananlar

çok kullandım. iki kutu bitirdim ve yarılanmış bir adet daha var.
üzerinde saçın daha hızlı uzamasına yardımcı oluyor vs yazıyor ama bunu geçersek saç derisi için de faydali olduğu bir gerçek. Mesela bölgesel kuruma ve kepek sorunu yaşadım şakaklarımda geçenlerde. supergro'yu masaj yaparak saç diplerime uyguladım. 1-2 kullanım sonrası da sorun ortadan kalktı. zaten şu var, sağlıklı saç deriniz yoksa saçın sağlıklı olmasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını beklemeyin.

kullanıp da saçımı yağlandırdı, ağırlaştı diyenler mevcut,oldum olası kuru saçlı biri olduğumdan bir sorun yaşamadım bu yönde ama onlar da bir zahmet az kullansınlar, boca etmesinler kafalarına. şikayetleri büyük ölçüde azalır :) yazısını da yazmıştım hatta , okumadıysan tık tık


2.
siyah nokta sıkmak

sıkmayın diyorlar ama illa da yapacağım diyorsanız banyodan sonra yapın. Benim bir zamanlar yaptığım gibi tırnaklarınızla değil parmak uçlarınızla yapmaya çalışın, tabii elinizde bu iş için kullanılan alet edevatlardan yoksa. Sonrasında yüzünüzü yıkayıp tonikle silin ve işte bu kadar.
Bu arada cilt tipinize uygun ürünlerle düzenli olarak yaptığınız peeling ve özellikle yağlı ciltler için biçilmiş kaftan olan kil maskesiyle bu siyah noktaların oluşumunu en aza indirgeyebilirsiniz.
püf nokta cildi temiz tutmak :)


3.
makyaj sabitleyici sprey zararlı mıdır?

Her markanın içeriğini bilemem tabii ki. Ama ben şuradaki sabitleyiciyi kullanıyorum ve fotoğraflardan da göreceğin üzere hassas ciltlere uygun. Paraben içermiyor ,alerji testleri yapılmış vs vs.
gözüne sıkmamanı söylememe gerek yok sanırım :)
Son olarak başka bir markayı kullanmadım henüz ama iş bu yazıya konu olan sabitleyici bende ne sivilce ne alerji ne de sinir bozucu başka bir şey yaptı. Sanırım asıl duymak istenilen de buydu :)


sevgiler

:)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.