25 Nisan 2012 Çarşamba

sorular sorular vol31.
makyaj sabitleyici skindinavia?

bak ben bu markanın "no more shine" adlı  sabitleyicisini kullanıyorum. çok da memnunum. mesela makyaj yapalı 8 saati çoktan geçmiş ama hala burnumda bir parlama yok. ( benim gibi aşırı parlayanlar burunlarına fazladan 1 fıs daha sıkarlarsa hiç sorun yaşamazlar )

2.
deborah kayısı rengi allık

eğer hi-tech allıklarından bahsediyorsan, o yazdığın 24 no'lu allığı :) adı da " rame" . bende mevcut, çok güzel bir renktir. yazısını da bir ara yazarım :)

3.
new peptin google'da ara

Arasan da bulamazsın. internette bu markayla ilgili çok fazla bilgi yok. Kendi sitesinde de detaylı bilgi yok zaten. Ama nereden alabilirim diyorsan, bildiğim kadarıyla Türkiye'de sadece Tekin Acar'larda satılıyor. Ürün tanıtımı ya da kullanıcı yorumu arıyorsan da, ben bu markanın göz kremini ve de kirpik uzatıcısını(eyelash enhancer diye geçiyor ama işlevi bu,her neyse) kullandım. ilgini çekerse bakabilirsin :)

4.
cerrahoğlu eczanesinden aldım

ben de buradan çok şey aldım. ama online :) kargo bedavadır, "şu kadardan fazla alışveriş yapmak zorundasınız" diye limit koymazlar. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama son derece de hızlılar. öğleden sonra verdiğim siparişi çoğu kez ertesi gün öğle olmadan teslim aldığımı bilirim.
çok bir tester uygulamaları yok, gerçi ben istemediğim halde alışverişlerimden birince bir poşet dolusu tester yollamışlardı ama bu durumu bir önceki yüklü alışverişime bağlıyorum :)
yine de siparişinde özel olarak tester istediğini belirtenlere de yollamayacaklarını sanmam.
fiyat konusuna gelirsek, çoğu markalarda benim diyen online kozmetik sitelerinden ucuzlar. özellikle tek çekim ya da havale yöntemini seçerseniz fiyatlar zaten %20 otomatik olarak düşüyor. taksit yaptıracaklar için de 6 taksite kadar %10 indirim diye biliyordum  ama diğer indirimleri hakkında bir bilgim yok. ha bir de çoğu markada kendilerine özel indirimler, 3 al 2 öde'ler vs yapıyorlar. sitenin sol sütununu ara ara incelemek lazım ne yenilik var diye :) son olarak, eczaneden kimseyi tanımıyorum, sadece iyi hizmeti övüyorum :)


sevgiler 

:)

1 yorum :

  1. sayende urunlerle ılgılı detaylı bılgım oluo tesekkurler paylasımların ıcın canım:)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.