24 Nisan 2012 Salı

sorular sorular vol2

serinin ikinci ama son olmayacağı belli bölümüyle yine burdayım :)

ve arama anahtar kelimelerimde beliren yeni sorularla cevapları karşınızda1.
gözenek temizleyici burun bandı nasıl kullanılır?

öncelikle burnun nemli olmalı. suyla ıslatabilirsin de ama tavsiyem bu işlemi duştan veya banyodan sonra yapman ( sıcak su etkisiyle gözenekler açılacağından) ve yine önceden ıslattığın burnuna yapıştırman. bekleme süresini abartma, kutunun üzerinde ne yazıyorsa onu uygula.bandı çıkardıktan sonra tercihen salisilik asit içeren bir tonikle burnunu silersen daha geç eski haline döner. bu arada "burnuma temizleyici bant uyguladım, daha kötü oldu" vb şikayetler pek gerçekçi değil. en kötü ihtimalle eski haline döner, o da daha geç bir süre zarfında :)

2.
tırnakların kat kat ayrılması  

muhtemelen düzenli ve dengeli beslenmiyorsun. tek tip beslenmeyi bırakırsan bu sorunun kısa sürede düzelir zaten. ama yok uğraşamam, daha kestirme ve zahmetsiz yol istiyorum diyorsan doktoruna danışarak çinko hapı kullanabilirsin:) hem saç, hem cilt hem de tırnaklar için çok faydalı :) ben beslenmeye ek olarak, çinko hapı yerine şunu kullandım bu tür sorunlar yaşadığım zamanlarda. buna da bakabilirsin :)

 3.
ex white mela control

 bu maskeyi de vakti zamanında kullandım. ünt markasının lekelı ciltler için bir ürünü. yine aynı serinin serumu,toniği vs ile kullanırsanız daha iyi sonuç alırsınız. maske ve kullandığım ünt ürünleri ile ilgili yazılarıma ise buradan ve buradan ulaşabilirsin:)


ve bugünün bonus sorusu :)


yanak dolgusu fiyatları?

bilmiyorum gerçekten. Ama Sevda Demirel bile çıkarmış o meşhur yanak dolgularını, daha yaşlı gösteriyormuş çünkü :) Bence sen de yaptırma :)


sevgiler

ps: serinin ilk yazısı için tık tık
:)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.