22 Mart 2012 Perşembe

Deracine bionem yoğun nemlendirme kremi (karma/yağlı ciltler)

içeriğinde neler var,ne iddia ediyor öğrenmek için şuraya bakabilirsiniz.


ben de yazılanların ne kadarının etkisini gördüğümü yazayım

karma/yağlı ciltlere göre deniliyor ama bence değil. yağlı ciltler için olan bu versiyonu, kullanımdan sonra 1 saate kalmadan tüm  burun, alın ve çene kısmını yağa boğuyorsa ( evet resmen yağdan parıl parıldı,dahası elimi değdirme hatası yaptım,o his iğrençti) başarılı diyemem maalesef.
bu hissi sonraki kullanımlarımda da yaşadım. üstelik de nemlendirici üzerine ayrıca bir makyaj yapmamıştım, güneş koruyucu kullanmamıştım. buna rağmen burnum bildiğiniz yağa batıp da çıkmış gibiydi.

sadece 1 saatte!
yanak bölgemde, ki nispeten normaldir, herhangi bir yağlanma gözlemlemedim.
ama 2 haftalık bir deneme süreci( akşam kullanmayı tercih ettim ilk talihsiz denememin ardından) sonrasında yüzüme kullanmayı bıraktım.

kutusunun üzerinde yüz ve boyun için kullanılabileceği yazıyordu. ben de boyun kısmında kullanmaya başladım.

söylenildiği gibi çok da güzel nemlendirdi. hala da kullanıyorum

ama içinde parfüm olmasını sevmedim.

ambalajı ve kapağı da pek iyi değil. kapağını kapatırken zorlanıyorum, kapağı biraz itmeden deliğe oturmuyor tam ve her açışımda biraz krem(krem diyorum ama losyon kıvamında aslında) çıkıyor dışarı daha sıkmadan :) ( nasıl anlattım ama)

bana kozmetikmarkalar sitesinden yaptığım alışverişte hediye olarak gelmişti bu 50ml ürün ama baktım diğer online alışveriş sitelerinde de 19lira gibi bir fiyata satılıyormuş zaten.

son olarak şunu söyleyebilirim;

 normal ciltler için olanını kullanmadım hiç ama benim gibi yağlı cildiniz varsa işbu yazıya konu olan versiyonu size de uygun değildir muhtemelen.
para vererek satın almayın ama olur da bir alışverişinizden bana olduğu gibi hediye olarak gelirse yüzünüze de kullanmayın.

boynunuza ya da elinize kullanarak bitirebilirsiniz  ama :)

sevgiler

 :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.