2 Mart 2012 Cuma

değerlendirme 2- new peptin eye contour creamilk değerlendirme yazısını şurada bulabileceğiniz bu krem biteli 1-2 gün oluyor.

25ml kremi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanarak 2 ay gibi bir sürede bitirmişim yani :)

kullanım süresince gözlemlediklerime gelirsek

nemlendirmesi yeterli ( ama göz çevremin kuru olmadığını eklemem lazım. aşırı kuru olanlar için yetersiz kalabilir, ki kremin asıl iddiası nemlendirme de değil zaten )

sabahlarımın ve iş çıkışlarımın olmazsa olmazıydı şiş göz altları. en çok etkisini bunun üzerinde gördüm. mesela sabahın 8'inden beri tavşan gibi monitore bakmama rağmen hala aman aman bir şişlik yok :)

morluk konusuna gelirsek, daha önceden de yazmıştım , göz altlarını morartacak kadar yakın bir ilişkim var pc ile ama şu geçen sürede bir gün bile kapatıcı kullanma ihtiyacı hissetmedim.
kalıtsal morluklar ya da hastalık sonucu olanlar hakkında bir şey diyemem; ama benim yorgunluk izlerime iyi geldi.

tüm bunlar yetmiyormuş gibi mimik kırışıklıkları üzerinde de etkili olduğu yazıyordu. açıkçası bende kaz ayağı tabir edilen kırışıklıklardan yok ama göz altındaki; beni tavşana benzettiğini düşündüğüm o mimik kırışıklığının(çizgi gibi) boyu yarı yarıya az gibi geldi bana. gülmediğim zaman da pek belli olmuyor.

tamamen psikolojik de olabilir bilmiyorum ama totalde bana iyi geldiğini hissettim.

yaşı yaşıma huyu huyuma bir göz kremi*  kullanmaya başladım şimdilerde ve başımın belası bilgisayar bana  "eyvah yine mor olmuş gözlerim,şişmiş bir de" dedirtene kadar böyle gider sanırım.

sevgiler

:)

* bioderma sensibio eye contour gel 


3 yorum :

 1. clinique spf 20 li göz kremi çıkmış, tr ye ne zaman gelir acaba? şurdaki ( http://www.amandarijff.com/?tag=super-defense-spf-20-age-defense-eye-cream-by-clinique ) kremi kullanmak için sabırsızlanıyorum çünkü super defence yüz kremi çok başarılı idi inanılmaz nem veriyordu , e önümüz yaz içine spf de eklenince benim tüm beklentimi karşılayacak gibi gözüküyor.

  YanıtlaSil
 2. Hmm..tam da göz kremi ararken bu yazı iyi oldu ;))

  YanıtlaSil
 3. jd canım new peptın her yas ıcın dese de bu krem 25 yas ustune daha uygun,hatta 30yas ustu dıyelım :p
  daha hafif bır kreme gectım ben de zaten, 1 ay kadar da boyle kullanacam bakalım :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.