25 Aralık 2011 Pazar

yeni yıldan neler istiyorum :)

merhaba ;

tubitos tarafından mimlenmişim :) konu yeni yıldan isteklerimiz, beklentilerimiz. ama tam 12 istek olacak ve sonrasında 12 kişiye yollayacagız  bu mimi :)

evet başlayalım :p

1.  2012 ben ve sevdiklerim için sağlık sorunlarının,tatsız olayların olmadıgı, bol kahkahalı güzel bir yıl olsun.2.belirsizlikler olmasın artık hayatımda. iyi ya da kötü, neyin ne olacagı bellı olsun.

3. sürekli ertelediğim şu spora başlayayım artık, gözümde büyümesin lütfen, hoplaya zıplaya gideyim spor salonuna ve istikrarlı bir şekilde ayvadan kavuna dönen göbeğimi yokedeyim.

4. kış gelini olmak istemiyorum,  mümkünse ekim'den önce evleneyim pls :) ve başlarım maya takvimine, ben evlenmeden dunyanın sonu gelmesin :)

5. 2011 tatil yönünden berbattı. şöyle istediğim gibi bir tatil yapamadım bir türlü, hep bölük pörçük oldu. 2012 tatil yılım olsun,bol bol gezeyim, leylegı havada goreyim. hatta kıskanc cemaat it ayagı yemıs gıbı gezıyo desin arkamdan :)

6. istediğim gelinliği bulabileyim ki çok müşkülpesentimdir :p en güzel gün tabir edilen o günde bir kuaforun elinde maymuna dönüşmeyeyim. stressiz,sorunsuz geçsin tüm o hazırlıklar.

7. home-office calısabılecegım bir işim olsun ( isteklerde sınır yok :p) o olmazsa da kovboy gibi takılmak zorunda kalmayacagım, hanım hanımcık giyinecegim bir iş de olabilir :p

8. etrafımdaki riyakar ve kıskanç insanların sayısında anlamlı bir azalma olsun. ve hatta azalarak bitsinler :)

9.bir kedim olsun, iran kedisi :)

10. teknik kitap ve notlar değil de roman okuyarak geçen bir yıl olsun yeni yıl :)

11. yurt dışı alışveriş yasağı kalksın :p ( bu konuda çok dertliyim çok )

12. ve her parçasını içime sinerek aldığım ,gönlüme göre döşediğim evimde eşimle birlikte geçecek en az bi 60 yılın başlangıcı olsun 2012 yılı :) 


ben de bu mimi


size yolladım :) aranızda daha önceden bu mimi yapanlar varsa dikkate almasınlar lütfen :)

sevgiler


6 yorum :

 1. Tatlım umarım tüm dileklerin gerçekleşir bence de yaz gelini olmalısın kedi bende istiyorum ama esim istemiyor;)

  YanıtlaSil
 2. çok teşekkürler :) nişanlım şimdilik istiyor gorunuyor ama bu tipik bir " dereyi gecene kadar.." vakası da olabilir :D

  aslında yaz gelini olmak da istemiyorum, sıcak olur,yurt içi en güzel tatil beldeleri hadı almanların neyse de rusların istilasına ugrar. yurt dısı desen yazın güzel programlar goremedım hiç nedense :p en iyisi bahar sonu yaz başı, henuz pastırma sıcakları baslamadan :D

  YanıtlaSil
 3. Ne güzel dilekler bunlar..Umarım hepsi gerçekleşir ^^ Yaz gelini ol kesinlikle, kışın nedense bana gelinler düğünlerinin tadını istedikleri kadar çıkaramıyor gibi geliyor :)

  YanıtlaSil
 4. dı mı ya :) jd, yagmur camur mevsımı baslamadan,soguklar gelmeden evlenmek lazım :p bır de oyle tuylu bolero tarzı seyler gıyıyorlar ya gelınlıgın uzerıne,sırf bu yuzden bıle kıs mevsımınde dugun ıstemıyorum

  YanıtlaSil
 5. canım umarım dileklerin gerçekleşir :) bu mimi her yapan çalışan-çalışacak kişilerde bir iş dileği görüyorum,halimiz kötü :) evren duy sesimizi az stresli,bol maaşlı,rahat işler istiyoruz ;)

  YanıtlaSil
 6. az stres, çok maaş,çok tatil :)
  şu durumda kendimden başka kimseden sorumlu olmadıgım halde akşam uyumadan once 2 saatım kalıyor sadece. evlendıkten sonrasını dusunmek ıstemıyorum. atom karınca falan olmam lazım herhalde :D

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.