3 Aralık 2011 Cumartesi

trind ridgefilling base coat

iyi ki almışım dediklerimden biri daha burada :)

normalde öyle base coat vs kullanan biri değildim. kalyon vazgeçilmezimdi, onun dışında doğru dürüst de oje kullanmazdım zaten.


son zamanlarda, özellikle 2-3 aydır tüm hayatımda kullandığımdan daha çok oje sürmeye başladığımı farkettim :)

tırnak bakımı için bunu kullanıyordum ve hala da kullanıyorum ama tabii ki bazı ojeleri sildikten sonra tırnakta kalan hafif pembelik ya da yeşilliğe benim diyen besin takviyesi çare olamaz :)

bunun tek ilacı base coat dedim ve en iyisini araştırdım. mua'daki yorumlarda en iyisi, sally hansen de essie de bunun yanında solda sıfır tarzı yorumları okudum, cerrahoglu'ndaki %50 indirimi de gördüm ve aldım :)

essie ve sally hansen'in base coat'larını kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamam ama bu kesinlikle aradığım şeydi.
tırnak görünümünü düzeltiyor, tırnagı daha da sertleştiriyor. darbelere karşı kalyon'dan daha ıyı korudugunu söyleyebilirim. bunu kullandıktan sonra tırnagı kırmak öyle kolay değil.

üzerine oje sürmeden, tek başına da kullandığım oluyor.oje çıkarıcıyla cıkarmıyorum. soyarak, tırnaga da zarar vermeden kolayca cıkarabiliyorum :p durduk yerde kendı kendıne soyulmadıgını da soyleyeyım, yanlıs anlasılma olmasın :)

şuradaki yazımda bu ürün ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz :)

sevgiler

2 yorum :

  1. ben sally hanseninkini kullandım iyi fena değil ama yine de beklentimi karşılayamadı

    YanıtlaSil
  2. ben de kullanıcı yorumlarına bakarak aldım bunu, herkes çok memnunmuş, ben de şimdilik memnunum :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.