4 Aralık 2011 Pazar

Sentor saç bakım yağı

Son 1 aydır vakit darlığından aksatmama rağmen, normal şartlarda en geç 15 günde bir saçıma bakım yağı uygularım.pek çok kez şurada anlattığım maskeyi yaptım.
 Ama hazırlaması vs ne kadar kısa sürer  diye düşünülse de zaman alıyor ve çok da pratik olmuyor.

Envai çeşit saç bakım yağı var, değişik değişik ambalajlarda.

Satın alırken istediğim şeylerden biri belki de en önemlisi kullanım kolaylığıydı ve sentor saç bakım yağının sprey şişede olmasını sevdim.
İçindekileri de sevdim ki şöyle ,

Susam Yağı,Tatlı Badem Yağı,Çam Terebentin Yağı,Isırgan Otu Yağı,Papatya Yağı,Lavanta Yağı,Mersin Yağı,Okaliptus Yağı,Buğday Yağı,Hint Yağı,Biberiye Yağı,Hindistan Cevizi Yağı,Zeytinyağı,Vitamin E,Vegetabl Yağı,Biotin

Ekstra biotin takviyeli yazıyordu üzerinde.Biotinin saç dökülmesini engelleme ve beyazlamasını yavaşlatma etkisi olan bir vitamin olduğunu biliyorum ama bakım yağının içerisinde bir o kadar etkili bir sürü bitkisel yağ mevcut zaten. 
sentor biotinli sac bakim yagi fiyati kullananlar blog
foto ilk alındıgında cekılmiştir :)
Üzerinde biotin takviyeli yazmasının almamda ayrıca bir etkisi olmadı :)

Ama kullandım ve beğendim sentor saç bakım yağını. Normal / standart bir saç bakım yağı. Başka yağlar da etki olarak bundan daha farklı değildir zaten.ama ben pratik olmasını sevdim.

Bu arada  30-45 dk saçta bekletin deniyordu ama  2-3 saat beklettim, hatta süre ne kadar uzun o kadar iyi diye düşünürüm :)
Bir de çok şart değil ama bitkisel bir şampuanla yıkarsanız saçınızı, sentor saç bakım yağından daha çok verim alabilirsiniz

sevgiler:)

2 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. ben en son vimjo'dan almıştım :) bazen stok sorunu olabılıyor ama orada bulabılırsın sanırım

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.