29 Aralık 2011 Perşembe

Nevacare glossing serum - Parlatıcı Saç serumu

bu aralar serum kullandıgımı söylemiştim.

işte bu da onlardan biri. tek farkla, ilk kullanımdan itibaren oldukça memnun kaldığım için yaklaşık 1 aydır sadece bunu kullanıyorum ve diğer serumlara elim gitmiyor pek :)

saç telini bakım yaparak korur , saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır diyor.bakım yapıyor
 çünkü saç uçlarımda çatallaşma yok. ki  haldır huldur saç tarayan biri oldugum için, tek fırça darbesinde pek de güzel bir sürü saç telimi kırabilecek kapasite bende mevcut :D

sanırım fotodan bellidir parlaklık :)

saça parlaklık veriyor.
kesinlikle. saç nemliyken serumu saç uç ve bıraz da boylarına suruyorum ve kuruduktan sonra bile aynı şekilde parlıyor.çok canlı ve güzel duruyor saç.

yumuşaklık deseniz
o da var. serum kullanımından sonra saç çok kolay taranacak kadar yumuşak oluyor ve dolaşmıyor. bir sonraki yıkamaya kadar da aynı şekilde yumuşak kalıyor. yanı saç kuruyunca eski sert ve kuru haline dönmesi gibi bir problem yaşamadım.


yalnız bir pump kadarı yeterli diyor ama benim 3 kişilik saçım 4-5 pump seruma bana mısın demiyor :)

150 ml ama beni uzun süre idare etmez anlayacagınız :)ama bu kadar ürünü saçıma tabir i caizse boca etmeme ragmen saçım vaktınden once yaglanmadı. en güzeli saçta yağlı bir his bırakmadı.

zaten şu var, saç diplerinize uygulamak gibi bir yanlıs yapmadıgınız surece saç oyle hemen yaglanmaz :)


ürünle ilgili şikayet edilebilecek tek bir şey var

 uyguladıktan sonra saçın tamamen kurumasını beklemeniz lazım. saç tamamen kurumadan da her turlu ısı kaynagından uzak tutulmalı. çünkü ambalajı üzerinde yanıcı oldugu yazıyor.
bu demek oluyor ki saçını şekillendirenler bu serumu uyguladıktan sonra bir süre beklemek zorunda kalacak :)

ama bu parlaklık ve yumuşaklığa değer mi derseniz, kesinlikle değer :)

sevgiler

* ürün denemem için yollanmıştır. okuduklarınız ise yeterli süre kullanım sonucu oluşmuş tarafsız görüşlerimdir. neva kozmetik ve Burçin Hanım'a teşekkür ederim :)

4 yorum :

 1. Saçlarımın normalden fazla dökülüyor ve tararken dolaşıklıkları açamıyorum.Bu serum bana iyi bir fikir gibi geldi,deneyimlerin için teşekkür ederim.Bu serumu nerelerde bulabilirim?
  modask.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. modask, bana denemem için gelmişti bu ve çift fazlı sıvı bakım kremi. benım bulundugum yerde satılmıyor ama erkul ve süvari kozmetik satıyor demıslerdı gecen yazıma yorum olarak :) muhtemelen internetten alacagım ben de. birkaç sitede gördüm çünkü :)

  YanıtlaSil
 3. Yahu bunu denemeyen blogger kalmadı, bende firmadan istemiştim ama maalesef:(((Özendim valla, sanırım güzel ürün herkes olumlu yorum yapmış..Bu arada saçların ne kadar güzel ve sağlıklı öyleeee!!!!Maaşallah diyeyim nazar değmesin:)Benim eski,boyasız saçlarıma benzettim..Dalgalarıda harika, bir doğallığı bozulmaya görsün hem dalgası bozuluyor hem parlaklığı gidiyor:((

  YanıtlaSil
 4. gerçekten güzel :) canım bir kere saçım kuruyunca da yumuşak oluyor. çok parlak, canlı duruyor, yağlandırmıyor. saçımı da sık sık şekillendirmediğim için tam bana göre :)

  sarıkız'ın serumuna da bakabılırsın ama, o da fena degıldı :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.