17 Kasım 2011 Perşembe

Clean & Clear Shine Control Parlama Karşıtı Peeling Jel

merhaba ;


dün dolabımı temizlerken buldum bunu. ilk kullandığımda nefret etmiştim çünkü ne yazıyorsa tam tersi etki yapmıştı bende. ama cildimiz zaman içerisinde aynı ürüne farklı tepkiler verebiliyor, aynı üründen önceden nefret etmişken; bir süre sonraki kullanımda bayılabiliyoruz. hava şartlarının da etkisi oluyor tabii bunda.


neyse fazla uzatmayayım. bir daha deneyeyim dedim. sonuç felaket !

ilk seferinde de kokusundan nefret etmiştim, hala ediyorum, deterjan gibi.
yüzüme ariel ,omo vs sürmüş gibi hissettim, rahatsız oldum. zaten jel içerisindeki mavi tanecikler de görüntü olarak çamasır deterjanındakilere benziyor :D


parlamayı falan önlediği yok. zaten benim bildiğim peeling den sonra cilt biraz parlar. hangi akla hizmet böyle bir iddiada bulunmuşlar anlamadım. gerçi bunu kullandıktan sonra biraz değil epey parlıyorsunuz o başka :D
şöyle söyleyeyim, yaklaşık 1 saat olmadan benim burun ayna kıvamına gelmişti ,eheh.

peeling performansına gelirsek, ehh iste. cok kuvvetli değil ama idare eder. tabii o deterjan kokusuna dayanabilirsenız :D

bunu neden almışım onu da anlamadım. muhtemelen yapmış olduğum alışverişlerden birinde hediye olarak vermişlerdir diyeceğim ama aşağıdaki tanıtıma kanıp da bundan almayacak adam tanımıyorum ben. iyi allayıp pullamışlar :D

tanıtımı şöyle...

Clean&Clear'den yağlanma ve parlama karşıtı ürün

Genç kızlar ciltlerindeki yağlanma ve parlamadan çok rahatsız...


Yüzümüzü yıkadıktan sonra yaşadığımız ferahlık ve temizlik hissi harikadır! Ancak gün içinde cildimiz yağlanmaya ve parlamaya başlayabilir ve bu oldukça rahatsız edici bir durumdur.

Özellikle genç kızlar, hormonal değişiklikleri nedeniyle ciltlerindeki yağlanma ve parlamadan çok rahatsız olduklarını belirtiyorlar.

Genç kızların %81’i yağlanma ve parlamayı rahatsız edici buluyor,  %29’u ise ciltlerindeki yağlanma ve parlamadan şikayet ediyor.
Cilt Neden Parlar?
Yetersiz cilt bakımı,hormonal değişiklikler,ergenlik, stres gibi faktörler yağ bezlerinden fazla sebum salgılanmasına ve cildin yağlanmasına neden olur. Ciltteki parlamanın nedeni bu yağlanmadır.

Clean&Clear’ın bu yeni Parlama Karşıtı Serisi özel formülüyle , cildi yağdan arındırır, gün boyu süren parlama kontrolü sağlar.

yağlandırma özelliği yüksek bu peeling i evden çıkmayacağım zamanlarda kullanıp bitirebilirim sanırım, o da sırf boşa gitmesin diye, haha. ama cildi karmadan yağlıya dönük olup da güzel bir peeling isteyenler bu seçeneği en baştan eleyin. pahalı da değil, 12-13TL gibi bir fiyatı olması lazım ama bu paraya da yazık olur.
bir daha almayı bırak, hediye verseler bile almayacağımı söylememe gerek yok sanırım :)

sevgiler

1 yorum :

  1. merak ediyordum bunu, okumam iyi oldu boşuna para vermeyeyim :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.