28 Ekim 2011 Cuma

vee çekiliş sonucu :)

merhaba ;

27 Ekim'de ilk çekilişim sonlandı biliyorsunuz. Sıra kazanan kişiyi açıklamaya geldi :)
öncelikle belirtmek isterim ki ; çekilişe yorum bırakan herkesi kontrol etmeye dahi gerek duymadan katılanlar listesine ekleyecektim.
ve fakat şeytan dürttü sanırım, rastgele bir katılımcının isminin üzerine tıkladım ; o da ne???
 izleyicinin demiş ama değil, blogumda paylaştım demiş ama öyle bir link yok...

neyse arkadaşlar, bu şekilde kontrolsuz olarak çekilişe eklersem; zaten az olan şartı sağlayıp da çekilişe katılanların hakkının yeneceğini düşünerek tek tek kontrol ettim.dahaları da çıktı tabii :)
ve  hediyeyi bir an önce yollamak adına öğle tatilimden çaldım azıcık ama olsun :p

sonuç olarak ; izleyicim olarak çekilişe katılmanın şartını yerine getirenlere 1 çekiliş hakkı, hem izleyicim olan hem de blogunda duyuranlara da 2 çekiliş hakkı şeklinde bir düzenleme yaptım.yanlış beyanda bulunanları ise maalesef eledim :)

random org aracılığıyla belirlediğim talihli aşağıdaki gibi :)
 Naszl ; canım en geç pazartesiye kadar bana adres bilgilerini ulaştırman lazım, böylece önümüzdeki hafta içinde kargon ulaşmış olur :)
yoksa başka bir kazanan belirlemek zorunda kalırım :)

tekrardan tebrikler  :)

vee başka çekilişlerde görüşmek üzere :)

sevgiler

6 yorum :

 1. ciddi misin ya:(benim yaptığım 3.çekiliş şu an.İlk ikisinde hiç kontrol etmedim.Bunda etmem gerek o zaman sanırım.Bişey değil,ediğin gibi diğerlerine haksızlık oluyor.Kazananı tebrik ederim bu arada:)

  YanıtlaSil
 2. canım ben de hiç kontrol etmeden direkt random'la belirleyecektim kazananı ama dedim ya birine bakayım dedim. ortada ne blog var ne de izleyicim :) haksızlık olmasın dıye yanlış beyanları eledım, bana bir öğle tatiline maloldu ama olsun :)

  YanıtlaSil
 3. çok iyi yapmışsın haksızlık olurdu hiç böyle bir şey yapılacağını düşünmemiştim bundan sonra kontrol etmek lazım kazanan arkadaşı da tebrik ederim.

  YanıtlaSil
 4. kazanana bir tebrik de benden:)))

  YanıtlaSil
 5. gulumsecım sen de katılsaydın keske :) bı sonrakı cekılıse artık :p

  YanıtlaSil
 6. Aaaaaa ben :) çok şaşırdımmm :) mailini bulamadım canım nasli_@sagocuyuz.com a mail at sen ben hemen sana adresimi vereyim öptüm çok :)))

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.