4 Ekim 2011 Salı

vanilya club

merhaba ;

öncelikle yurt dışında olduğunu bildiğim ama bizim buralarda niye yok diye sürekli düşündüğüm bir sistemi getirdikleri için teşekkür etmek lazım :)

her ay 4-5 adet, kozmetikten parfume saç ve cilt bakımına kadar uzanan geniş skalada "kaliteli" ürünlerin deneme boylarının kapıma kadar gelmesi ve değişik ürünleri uygun fiyata denemek de başlı başına güzel , hatta mükemmel :)

böylece bir ürünü gerçekten sevip sevmediğimi anlayana kadar kullanmış olacağım. ve sonunda beğenirsem orijinal boyunu alacağım.

yaniii, paralarım boşa gitmeyecek :)

Aylık üyelik 15 tl ve bu fiyata kargo dahil.

ayrıntılar için buraya

**bu arada makyajkozmetik'e teşekkürler. blogunda paylaştığı kod sayesinde aylık üyeliğim sadece ve sadece 9 tl'ye geldi. ki bence yollayacakları paketin kargo fiyatı bile zaten o kadar tutar :)

en dip not : ilk paketler kasım ayında kargolanacak :) heyecanla bekliyorum :p

Sevgiler

3 yorum :

 1. Ben de üye oldum heyecanla ilk paketi bekliyorum ama deneme boyu ürünler sadece belki 2 seferlik olur, sevip sevmediğimizi bile anlayamayız diye korkuyorum :/

  YanıtlaSil
 2. 2 kullanımlık olmaz bence. dermalogica ve clinique in deneme boy ürünlerini düşünüyorum da, orijinalin 3 te biri ya da 4 te biri kadar oluyorlar. bu da oyledır muhtemelen :)

  o kagıt tarzı deneme boylardan yollarlarsa kimse bir daha siparıs vermez zaten :)

  bence bu riski goze alamazlar :p

  YanıtlaSil
 3. O halde süper olur :)) Kağıt tarzı gelirse ilk seferden sonra üyeliği iptal edeceklerden biri de benim :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.