31 Ekim 2011 Pazartesi

makyaj temizleme yağları _ Noviderm Isotéliale Make Up Removing Oil

merhaba ;

kullandığım ürünler bir yana ; bir şans vermeyi düşündüğüm, araştırıp alınacaklar listemin bir kenarına yazdığım ürünleri de yazılarımda sizlerle paylaşmaya karar verdim.
bundan sonra sık sık bu tür araştırma yazıları görebilirsiniz. hem yeni ürünler denemek ve hem de bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler  için faydalı olabileceğini düşündüm, bilmem siz ne dersiniz? :)

makyaj temizleme yagi noviderm blog
noviderm isoteliale make up removing oil
noviderm in Isotéliale serisinden bir makyaj temizleme yağıyla karşınızdayım, tata ta ta :)

bildiğiniz gibi kızarıklık ve rozaseye eğilimli ciltlerin günlük makyaj temizliği her türlü tahriş edici ajandan uzak durularak yapılmalı. bu yağın farkı şu; cilt yağına en yakın bitkisel yağ bileşimlerini içeriyor ve hem en ağır makyajın bile ciltten kolayca arındırılmasını sağlıyor hem de cildi kurutan bir tür tedavi görüyorsanız bu tedavının kurutucu etkilerini dindiriyor.

içeriğindeki yumuşak sürfaktanlar ile cildi hasara yol açmadan temizliyor, jojoba yağı ile nemlendiriyor ve yatıştırıyor, avokado yağı ile cilt bariyerini yeniden yapılandırıyor, bisobolol ile yatıştırıyor, E vitamini ile ise anti oksidan etki sağlıyor ve serbest radikallerle savaşıyor. iddiaları tastamam bunlar :)

pamuk veya elle uygulabiliyorsunuz kuru cilde , sonrasında ile duruluyorsunuz. ciltte yağlı bir his bırakmadığını iddia ediyor ama ben pek sanmıyorum. mutlaka ki üzerine temizleyici jelle yıkamayı gerektiriyordur aynı precleanse de olduğu gibi :)yalnız fiyat olarak çok çok daha uygun. 200 ml ve normal satış fiyatı 57TL gibi bir şey. bazı yerlerde indirimli olarak 45 TL'ye kadar alınabiliyor.

sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde yüzümü yıkadığımda hissettiğim gerginliğe ve bilhassa peeling sonrası hassaslaşıp kızaran yanaklarıma iyi geleceğini düşünüyorum :) çok iyi diye belirtilen temizleme performansını da merak ediyorum.

aynı markanın boreade serisinin yüz temizleme jeli de nazar ı dikkatımı celbetmekte bu aralar. eubos bitince (her ne kadar çok çok memnun olsam da )yerine alacağım temizleyici için epey kararsız kalacakmışım gibi görünüyor :)

yeni ürünler deneme aşkı bir başka :)

sevgiler

2 yorum :

  1. alıyorum ve kullanamadan bir kenarda duruyor benimkiler kısa yol bitkisel sabunlar ile hebele hübele iki dk da yıkıyorum kurtuluyorum :))

    YanıtlaSil
  2. eskiden ben de pek yüz vermiyordum bu tarz ürünlere. ama kullanılmadan yüz yemizliği tamam olmuyor :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.