7 Eylül 2011 Çarşamba

siparişim geldi_2

merhaba ;

birini bana birini de nişanlıma aldığım tommy hilfiger loud parfümler dün gelebildi nihayet.

nihayet diyorum çünkü  siparişimin 5inci günü olacaktı :) normalde bu kadar çok beklemeye alışık değilim :p

ilk olarak ,ikisi de 75 ml ve edt.

bu benimki :) diğerini ise kargoladığım için görüntüleyemedim :)
 her ikisinin de kokusuna bayıldım. pek çok yerde çok da kalıcı olmadığından bahsedilmiş ama 3 saattir bileğimden yoğun bir şekilde kokusunu alabiliyorum:) tam bir bahar ve yaz kokusu ve gündelik kullanıma uygun :)

bayan versiyonunun tanımını şu şekil yapmışlar :p

Rock ve roll gülü ve adrenalin kokan, cesur ve etkili bir aşk şarkısı LOUD. Çiçeğin enerjisini üzerinizde hissedeceksiniz. Liçi meyvesi gibi hassas, paçulinin etkisiyle yoğunlaşan seksi bir çiçek. Parfümün kalbindeki yumuşak his, liçi meyvesi ve gülün uyumuyla başınızı döndürüyor. Ardından gelen paçuli sizi etkiliyor. Gecenin sessizliğini bozan duygulu bir aşk şarkısı kadar derin bu parfüm, akustik bir soloya benzeyen tazeliği ile sizi tam kalbinizden vuruyor

ve loud for him :)

Çılgın ve genç bir ruha sahip, yankılanan bir gitarın sesi LOUD. Biraz gizemli, biraz da tehlikeli, dikkatleri üzerine çeken erkeklerin yeni sesi oluyor. Onlar farklı kültürlere ulaşabileceklerine inanan ortak inançları olan bir grubun parçaları. Birlikte oldukları zaman açığa çıkan ortak bir enerji ile birbirlerine bağlanıyorlar. Kokular, duygular ve o anın yoğun bir şekilde yaşanması Loud'u anlatıyor. Koku, balangıçta paçulinin hakimiyetini, parfümün derinlerinde ise gülü hissettiriyor. Tütün baş döndürücü etkisiyle duyguları harekete geçiriyor ve koku bir bütün olarak erkeğin ruhuna dokunuyor.

şahsi düşüncem ; erkek versiyonunun kokusu o kadar hoş ki ; bu tür gençlere yönelik pazarlama stratejisi, reklam ve ambalajla resmen bir potansiyeli mahvetmişler.aslında gerçekten pek çok bilindik ve güzel parfümü sollayacak kalitede bir kokuyu gitarına yapışık yaşayan ergen genç figürüne indirgemişler.bu kadar güzel bir kokuya LOUD ismi gitmemiş :)

4 yorum :

 1. tommy'nin bu parfümünü bende çok merak ediyorum, en kısa zamanda denicem ^^ güle güle kullan canım:) nereden aldığını sorsam? =)

  YanıtlaSil
 2. mail yolladım canım :)

  YanıtlaSil
 3. Şişesinden belli ediyo kendini parfüm:) Eminim çok hoş kokardır.

  YanıtlaSil
 4. evet canım, ben de çok çok beğendim :) tende durdukça güzelleşiyor. hoş, hafif ve orta kalıcılıkta bir gunluk parfum :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.