7 Ağustos 2011 Pazar

WATSONS conditioning treatment wax

Avokadolu, yoğun kıvamlı bu maskeyi oldukça beğendim. kocaman kapaklı bir kutuda 500 ml olarak satılıyor.


Herkes uzun süre gittiğini söylemiş ama ben daha 1 ayda kutunun dibini buldum sayılır. ne kadar çok o kadar etkili diye düşünüp avuç avuç saçıma sürmemden kaynaklanıyor olabilir.

Her neyse ; bendeki etkilerine gelelim :
-saçımı nemlendirdi mi? EVET
-kolay taranıyor mu? EVET

watsons saç maskesi - nemlendirici

Bunlar normal bir saç kreminin de yapacağı işler diyebilirsiniz ama söz konusu benim kuru ve kırılmaya müsait saçlarım olduğunda krem uyguladıktan sonraki yumuşaklık etkisi 1-2 saati geçmezdi. şimdi bu krem ve şampuanıyla bir sonraki yıkamaya kadar parlak , nemli ve yumuşak saçlarım var :)

treatment wax watsons
watsons avokadolu saç maskesi
Geçenlerde Watsons'a gittiğimde baktım, 1-2 tane alıp yedekleyeyim dedim (bknz:stokçu zihniyet) ama indirimden dolayı tüm reyonu talan etmişler ; sadece şampuanı kalmış, ve hatta ballı ve yogurtlu wax'ın şampuanları bile kalmamış.

Sonuç :
ilk fırsatta tekrardan alınacak :)

6 yorum :

 1. ben bunun ballısını kullanıyorum ,sırada yoğurtlusu var onu alıcam:D

  YanıtlaSil
 2. dün ballısından almak için uğradım ama yine yoktu. sanırım gümrükte sorun yaşıyorlarmış, o yüzden bir süre beklemek zorunda kalacağız gibi :) yoğurtlusundan vardı 2 tane, birini ben aldım :p bakalım nasıl çıkacak :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de ballısını kullanıyorum. Etkisi, senin avokadolu hakkında yazdıklarının aynısı. Tabii avokadoluyu denemedim. Aralarındaki farkı denediğinde yazarsın artık. Çünkü benim ballıyı bitirip başka birini denemem en az 6 ayı alacak gibi görünüyor :)

  YanıtlaSil
 4. bol kepçe kullanıyorum sanırım ;çok çabuk dibini buluyorum :) ama iyi tarafından bakarsak, böylece daha sık yeni şeyler deneyebiliyorum :p

  YanıtlaSil
 5. Bende biralısını kullanıyorum etkileri seninkilerle ayni ve dedigin gibi ne kadar çok o kadar büyük etki:p bol kepçe kullanmaya devam :p

  YanıtlaSil
 6. bende sütlüsünü kullanıyordum sac kremi nıyetıne fıyatına gore baya başarılı

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.