3 Ağustos 2011 Çarşamba

ÜNT uv total Güneş Koruyucu Krem Yorumlarım

merhaba ;

ilk yazıma yaz günlerinin olmazsa olmazı güneş koruyucu krem ile başlamak istedim.
ünt uv total spf 50+
gunes koruyucu krem gunes kremi yagli cilt yorum kullananlar blog
ünt uv total spf 50 güneş koruyucu krem
yurt dışı alışveriş yasağı başlamadan önce 2-3 kutu almıştım; daha fazla almadığıma pişman oldum.
sonuncusu da bitmek üzere ünt uv total spf 50 güneş kreminin ve kara kara düşünüyorum ne yapacağımı.

Önce ürünün ambalajından başlayayım, mini mini mavi ve sevimli bir ambalajı var ve sadece 30ml.  Görünüm olarak chanel perfection lumiere velvet ya da chanel vitalumiere fondöten ambalajlarına benziyor ünt uv total spf 50 güneş kremi.Çantanıza atıyorsunuz; sizinle beraber her yere geliyor .


Ünt uv total spf 50 kesinlikle yapış yapış değil. Cildi yağlandırmıyor, sürüldüğü anda cilde hafif bir beyazlık verse de, 2-3 dakikaya kalmadan bu durum geçip yerini son derece doğal bir görüntüye bırakıyor.

En önemlisi de cildimde sivilce, siyah nokta vs oluşturmadı ünt uv total güneş koruyucu yüz kremi. gözüm kapalı tavsiye edebilirim :)
Güncelleme
almak isteyenler için artık Türkiye 'de de satılıyor Ünt ürünleri.
Sanırım Türkiye satış sitesine tüm ünt ürünleri ni getirmemişler ; ama cildi aydınlatmak ve lekeleri azaltmak için tavsiye edilen porselen bebek seti satılıyor sanırım. Bir bakmak lazım ünt türkiye sitesine.
en iyi güneş kremi yazıma da bir bakabilirsiniz. Yüzünde güvenle kullanabileceği güneş koruyucu krem arayanlara yardımcı olabilir ^^

sevgiler

:)

5 yorum :

  1. yeni blogun hayırlı olsun canım,hiç bilmediğim ürünleri tanıma fırsatım oldu yazıların sayesinde,devamını bekliyorum:)

    YanıtlaSil
  2. çok teşekkürler :) uzak doğu ürünleri bir başka oluyor :p

    YanıtlaSil
  3. Önceki yazılar önceki yazılar bir de baktım ki açılış sayfasına gelmişim blogunu sondan başa tekrar okudum :)Denemek istediğim ürünleri yazdım benim de cildim karmadan yağlıya dönük bu blog bana çok ii geldi:)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.